Nice – Lyon 3:2 (kon.) | Lens – Méty 4:1 (kon.) | Lorient – Bordeaux 1:1 (kon.)
Rennes – Štrasburk 1:0 (kon.) | Remeš – Troyes 1:2 (kon.) | Monaco – Montpellier 3:1 (kon.)
Marseille – PSG 0:0 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (1:1)
ESTAC Troyes
Neděle 24.10.2021, 15:05 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Zápas dvou rozdílných poločasů, aneb ESTAC Troyes z minima vytěžilo maximum v podobě tří bodů. Čtyřicet minut hry patřilo Stade Reims které mačkalo soupeře jako citrón. Do taslouženého vedení ho poslal kapitán Abdulhamíd, Flips napálil břevno a do konce prvního poločasu srovnal z dorážky Baldé. Jenže ve druhém poločase se hra vyrovnala a štětsí se otočilo k Stade Reims zády. Po špatném odvrácení míče Abdulhamídem nádhernou střelou dostal do vedení ESTAC Troyes Chavalerin, který ještě loni oblékal dres Stade Reims, kde strávil čtyři roky. Vyrovnat nedokázal osm minut před koncem ani Mbuku. A navíc byl vyloučen v nastaveném čase po druhé žluté kartě Gravillon. Mějte hezký zbytek dne. (17:09:28)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:13.

90+4

90+4
    Míč letí nad středovým kruhem a v tuto chvíli rozhodl halvní sudí o ukončení utkání.

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Andrew Gravillon (Stade de Reims).

90+3
    Andrew Gravillon sundal nebezpečným skluzem unikajícího Rodriguese.

90+3
    Nedovolený zákork odpískaný na útočné polovině ESTAC Troyes je ta nejlepší možná varianta pro hostující tým.

90+2
    Nákop z poloviny hřiště od brankáře Rajkoviće byl již v prvním vzdušném souboji odvrácen mimo pokutové území.

90+1
    Stade Reims se snaží v nastaveném čase o vyrovnání nepříznivého stavu.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Xavier Chavalerin, přichází Dylan Chambost.
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Renaud Ripart, přichází Suk Hjun-Čun.

87
    Žlutou kartu dostává Azor Matusiwa (Stade de Reims) za faul.

86
    Nevybíravá zákrok předvedl ve středu hřiště Matusiwa.

86
    Centr zprava před skluzujícím Berišou odvrátil na rohový kop v poslední možný moment vracející se Issa Kaberé.

85
    Faes se postupně, ač sám zjevně překvapen, individuálně dostal před pokutové území soupeře zcela lehce, jenže jeho střela byla zblokována.

83
    Křeče chytají obránce ESTAC Troyes Adil Ramiho.

82
    Svižnou střelu Nathaneala Mbuku musel brankář Gallon vyrážet do bezpečného prostoru!