Kolín nad Rýnem – Leverkusen 2:2 (kon.) | Stuttgart – Union Berlín 1:1 (kon.) | Bochum – Frankfurt 2:0 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
2:2 (0:2)
Bayer Leverkusen
Neděle 24.10.2021, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního podvečera a někdy příště opět na shledanou. (17:27:28)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 10:15.

Dnešní utkání je za námi. Domácí byli ve druhém poločase jasně lepším týmem a zaslouženě se dočkali vyrovnání. O oba góly se postaral 33-letý francouzský útočník Anthony Modeste, který nejdříve v 63. minutě snížil na 1:2, a poté v 82. minutě srovnal na konečných 2:2. Hosté se ve druhé půli nedostali do žádné vážnější šance.

90+4

90+3
    Thielmann vypálil z velké dálky, ale míč poslal mimo tři tyče.

90+2
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Mark Uth, přichází Louis Schaub.

90+2
    Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Anderssona, který však svou následnou hlavičkou poslal míč jen do středu branky, kde stál připravený Hrádecký.

90+1
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Žlutou kartu dostává Robert Andrich (Bayer Leverkusen).

88
    Míč od rohového praporku doplachtil na hlavu Kossounoua. Ten však míč poslal svou hlavou mimo tři tyče.

87
    Hosté budou zahrávat v závěru zápasu rohový kop.

87
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Lucas Alario.

86
    Patrik Schick už míří za pomoci lékaře za pomezní čáru, ale pokračovat v zápase už nebude moci.

85
    Útočný faul Schicka znamená míč pro domácí. Schick ještě zůstává ležet na trávníku a žádá si ošetření.

84
    Modeste dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

82
    Köln právě vstřelil branku!
    Domácí srovnávají na 2:2! Dlouhý aut jednoho z domácích hráčů prodloužil za sebe Andersson a ANTHONY MODESTE následně neměl problém poslat míč k levé tyči Hrádeckého branky! Asistence: Sebastian Andersson.

81
    Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

Martin Penker

Branky: 63. Modeste (Hector), 82. Modeste (S. Andersson) – 15. Schick (Diaby), 17. Bellarabi (Andrich)

Karty:   35. Uth (KLN) – 44. Demirbay (LEV), 65. Diaby (LEV), 89. Andrich (LEV)

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Schmitz (79. Schindler), Kilian, Czichos, Hector (C) – S. Özcan – Ljubičić, Duda (77. S. Andersson), Kainz (79. Thielmann) – Modeste, Uth (90+2. Schaub).
    Náhradníci: Schwäbe – S. Andersson, Ehizibue, Hübers, Meré, Ostrák, Schaub, Schindler, Thielmann.

Bayer Leverkusen: Hrádecký (C) – Frimpong, Kossounou, Tah, Hincapié (46. Bakker) – Andrich, Demirbay – Bellarabi (37. A. Adli), Wirtz (77. Palacios), Diaby (77. Tapsoba) – Schick (87. Alario).
    Náhradníci: A. Adli, Amiri, Alario, Palacios, Bakker, Paulinho, P. Retsos, Tapsoba.

Rozhodčí: Zwayer