Přerov – Vsetín 5:1 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 3:5 (kon.) | Chrudim – Ústí n/L 3:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:1 (3:1, 2:0, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 12.11.2021, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Liga juniorů • 12. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:13:22)

Zápas je u konce. Přerov ve třetí třetině udržel čtyřbrankový náskok a porazil Vsetín 5:1. Oba týmy si v závěrečné periodě vyzkoušely přesilovku pět na tři, oba ale v této herní situaci vyšly gólově naprázdno.
    Zubři tak druhou dohrávku zvládli, Valachy porazili podruhé v letošní sezoně.

59:50
    Hanáci ještě svedli několik soubojů o puk. Nyní už mají kotouč ve své moci a ohrožení branky Žurka zřejmě nedopustí.

59:33
    Tohle byl velmi dobrý zákrok Žurka. Ten se už přesunoval k levé tyči, přesto ale lapačkou stihl chytit nebezpečnou střelu Janíčka, která směrovala do jeho protipohybu.

59:14
    Horský s Ramertem operovali na pravé straně útočného pásma, na přerovskou obranu si ale nepřišli.

58:58
    Přerovští znovu dostali kotouč z obranné třetiny, opět ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:45
    Hanák nenašel pasem z obranné třetiny nikoho ze spoluhráčů a domácímu celku se píská icing.

58:27
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Jurek zvolil při situaci dvou proti dvěma zakončení, kotouč po teči přerovského hráče skončil za brankou Žurka.

57:04
    O puk se chvíli bojovalo v obranném pásmu Vsetína. Přerovští tento souboj zvládli lépe a stále operují poblíž Janurovy branky.

56:03
    Zubři jsou již kompletní a Švejda chtěl nahrát před branku, kam si sjížděl volný Brázda. Kotouč ale přes bránícího hráče Vsetína na útočníka Přerova s číslem 10 neprošel.

55:14
    Hosté obsadili útočné pásmo, nyní hrají zkrácenou přesilovku. Prčíkovu ránu ztečoval mimo bránu obětavý Buršík. Další pokus Valachů zastavil betonem pohotový Žurek.

54:50
    Hosté hrají v plném počtu.

54:15
    Mezi kruhy si najel Fencl, který se dokázal zbavit svého strážce. Horní roh vsetínské branky ale na rozdíl od situace z první třetiny netrefil.

53:54
    Fencl kotouč u mantinelu a u útočné modré čáry nedostihl, rozhodčí tak Přerovu píská zakázané uvolnění.

53:36
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Kolařík – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání).

53:36
    Po nahození Kleniara dorážel na brankovišti Kolařík, kotouč ale ani napodruhé nad beton Janury nezvedl.

53:28
    Hosté už jsou ve čtyřech.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 16. Fencl (Hradil), 17. Hradil (Gréč, Kuchta), 17. Koblížek (Brázda, Buršík), 23. Švejda (Koblížek, Brázda), 23. Kleniar (Kolařík, Hlávka) – 16. Čechmánek (Liss, Lavička)

HC ZUBR Přerov: Žurek (Hendrych) – Nesvadba, Koblížek, Hanák (C), Gréč, Holík, Kaprál – Buršík, Kuchta, Kleniar, Hlůšek, Fencl (A), Brázda, Kolařík (A), Mašek, Švejda, Hlávka, Hradil
    VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (21. Janura) – Liss, Houser (C), Čapka, Prčík, Fojtík, Sviták, Macík – Lavička, Čechmánek, Bednařík (A), Jurek, Dědek, Maštalíř, Ramert, Janíček, Horský, Broža

Rozhodčí: Goňa –⁠ Kučera, Přecechtěl