FC Petržalka
2:2 (1:0)
KFC Komárno
sk Neděle 24.10.2021, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 14. kolo

Videli sme zaujímavé stretnutie, ktorému nechýbali ani góly. Za hostí sa dvakrát presadil kapitán Kristóf Domonkos, Petržalke vyšli závery oboch polčasov. V tom prvom skóroval Marko Kelemen, v závere druhého dejstva rozhodol o deľbe bodov Haris Harba. Petržalka – Komárno 2:2. (12:33:21)

90+8

90+8
    Petržalka mala možnosť v závere strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no Komárno si dalo pozor pri bránení priameho kopu a Harbu nepustilo do žiadnej šance.

90+6
    Nožničkami zakončoval jeden z domácich, hostia sa ubránili, posledné minúty zápasu patria Petržalke, ktorá akoby uverila, že dnes môže aj vyhrať.

90+4
    Petržalka dala gól!
    Akoby to hosťujúca defenzíva nečakala, že sa domáci pokúsia ešte vyrovnať, Štefanec veľmi jednoducho získal loptu, prihral Turčákovi, ktorého center z pravej strany tečoval za Chmiela HARIS HARBA!

90+1
    Ďalší dlhý nákop domácich, opäť končí v moci Chmiela, ktorý vykopáva ďaleko dopredu.

90
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Saláta.

89
    Harba mal pred sebou trojicu hráčov, ktorých nedokázal prestreliť. Následný pokus z diaľky skončil v rukaviciach Chmiela.

88
    Petržalka na chvíľu poriadne zatlačila, no Komárno sa dokázalo ubrániť. Na záver prišla strela Rédekyho, tej chýbala najmä presnosť.

86
    Žltú kartu dostáva Šimko (KFC Komárno).

86
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Tóth, prichádza Matić.

85
    Hronec napálil loptu z priameho kopu prudko do šestnástky, po odvrátení nasledoval rohový kop, ktorý hostia odhlavičkovali.

83
    Domáci zaútočili po ľavej strane, prvý center bol zblokovaný, druhý obrana hostí odvrátila.