Chabarovsk – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Minsk 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Barys 4:3 (3:2 po s.n.)
Jekatěrinburg – Kazaň 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 3:2 (kon.) | Ufa – Čerepovec 2:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Jaroslavl 4:1 (kon.) | Kunlun – Nižněkamsk 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – N.Novgorod 5:3 (kon.)
Viťaz – Soči 1:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
Amur Chabarovsk
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
CSKA Moskva
Úterý 26.10.2021, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:47:10)

Využití: 1 – 2

Dramatický duel, ve kterém se ve vedení ocitla obě mužstva dospěl nakonec až do nájezdů, ve kterých byli hosté šťastnější. Domácí může mrzet, že hned v úvodu prodloužení skončila Tomáškova střela pouze na tyči, ještě po čtyřiceti minutách vedli o gól, ale nakonec i bod by měli jistě brát, neboť ještě tři minuty před koncem prohrávali.

Sergej PLOTNIKOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Autorem vítězné branky je SERGEJ PLOTNIKOV, který zamířil do protipohybu brankáře na vzdálenější stranu, kde byl volný prostor.