Buffalo – Tampa 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 5:7 (kon.) | Florida – Arizona 5:3 (kon.)
NY Rangers – Calgary 1:5 (kon.) | Carolina – Toronto 4:1 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.)

3. Mikael Backlund (CGY) 1+1 (03:44:48)

Statistiky: Střely na bránu: 29-37; Zablokované střely: 18-16; Vhazování: 61%-39%; Hity: 27-20; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné minuty: 6-6.

Vítězná série New Yorku Rangers se zastavila na čísle 4 poté, co v úterním zápase proti Calgary nevyužil několik obrovských šancí a v Madison Square Garden prohrál rozdílem čtyř branek. Flames naopak vyhráli potřetí za sebou a Johnny Gaudreau bodoval ve čtvrtém utkání za sebou. Konec. New York Rangers 1 Calgary Flames 5.

59:55 Andrew MANGIAPANE - 1:5

59:55
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Rasmus Andersson sice vypálil od modré čáry na ose útočného pásma vedle pravé tyče, jenže odrazu od zadního mantinelu využil ANDREW MANGIAPANE a z pravého kruhu skóroval do prázdné brány! Gól v početní převaze. Skóre 1:5. Asistence: Rasmus Andersson a Dillon Dubé.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:24
    Filip Chytil byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Flames dohrají zápas v přesilové hře, pokud neskórují.

57:33
    Brett Ritchie si najížděl před bránu na pěknou přihrávku z levého křídla, jenže puk nedokázal tečovat směrem mezi tři tyče a Rangers mohli otočit hru. Stav je 1:4.

55:16
    Alexis Lafreniere si rychle vybruslil z pravého rohu útočného pásma k přední tyči, kde se snažil puk procedit do sítě, jenže neuspěl. Poslední komerční přestávka. Jacob Markström zmrazil puk levou rukou.
    51:32 Mikael BACKLUND - 1:4

51:32
    MIKAEL BACKLUND vstřelil první gól v letošní sezóně NHL a byl to gól nádherný, když na ose hřiště zavezl puk mezi dvojicí hráčů do útočného pásma, stáhl si ho na bekhend a poté úžasnou forhendovou střelou zápěstím vymetl vzdálenější levý horní roh brány! Calgary už vede nad NYR 4:1! Asistence: Blake Coleman a Noah Hanifin.

50:12
    Filip Chytil zkusil vystřelit na pravém křídle od hrazení, jenže Jacob Markström střelu českého útočníka bez problému zachytil. Následuje další reklamní přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

48:46
    Třetí třetina nabídla na rozdíl od dvou předchozích dva góly a je jisté, že bude gólově nejbohatší, i kdybychom už se žádného gólu nedočkali. Komerční přestávka.
    48:13 Blake COLEMAN - 1:3

48:13
    Igor Šesťorkin teď sice dokázal vyrazit střelu z mezikruží a připsal si skvělý zákrok, jenže BLAKE COLEMAN si po předchozí střele znovu našel puk a bekhendem vymetl bližší pravý horní roh sítě – 1:3! Asistence: Mikael Backlund a Tyler Pitlick.
    45:25 Dryden HUNT - 1:2

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. Dryden Hunt (Trouba, K'A. Miller) – 19. Ch. Tanev (J. Gaudreau, E. Lindholm), 23. Mangiapane, 49. Coleman (Backlund, T. Pitlick), 52. Backlund (Coleman, Hanifin), 60. Mangiapane (R. Andersson, D. Dubé)

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba (A), K'A. Miller, Lundkvist, Nemeth – Kreider, Zibanejad (A), Lafreniere – Goodrow, R. Strome (A), Panarin – J. Gauthier, Chytil, Blais – Reaves, K. Rooney, Dryden Hunt. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Calgary Flames: Markström (Vladař) – Ch. Tanev, Kylington, R. Andersson, Hanifin, Gudbranson, Välimäki – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – T. Pitlick, Backlund (A), Coleman – B. Ritchie, D. Dubé, Mangiapane – T. Lewis, Monahan (A), Lucic. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Ghislain Hebert. Čároví: Trent Knorr, Matt MacPherson

Diváci: 13590