Buffalo – Tampa 5:1 (kon.) | Ottawa – Washington 5:7 (kon.) | Florida – Arizona 5:3 (kon.)
NY Rangers – Calgary 1:5 (kon.) | Carolina – Toronto 4:1 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.)
St. Louis – Los Angeles 3:0 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Dallas Stars
Úterý 26.10.2021, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

50:29
    Je tu další vyloučení na hostující straně, když je na trestnou lavici poslán Ryan Suter (DAL), který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

46:31
    Domácí hokejisté si zahrají přesilovou hru, když je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen John Klingberg (DAL).

39:27
    V rohu obranného pásma se strhla menší potyčka, ve které byli nejaktivnější Denis Gurjanov (DAL) a Sillinger (CBJ), kteří oba dostávají po dvou minutách za hrubost, avšak domácí hráč ještě dostává dvě minuty navíc a Dallas bude hrát přesilovou hru.

33:13
    Andrej Sekera (DAL) na útočné modré podrazil střelce druhé branky Hofmanna, a tak za své počínání dostává dvě minuty.

27:31
    Navíc je tu vyloučení na domácí straně, když dvě minuty za držení dostává Jakub Voráček (CBJ), kterému se tento trest rozhodně nelíbí.

14:53
    První přesilovou hru v utkání si zahrají i domácí hokejisté, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Joel Kiviranta (DAL).

07:31
    Dallas si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Gregory Hofmannm(CBJ).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. O. Bjorkstrand (Roslovic, Hofmann), 31. Hofmann (O. Bjorkstrand), 46. Werenski (Kuraly, E. Robinson), 59. Texier (Werenski) – 58. Seguin (Lindell, R. Suter)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Bean, Gavrikov, Peeke, Kukan, G. Carlsson – Laine, Jenner, J. Voráček – Hofmann, Roslovic, O. Bjorkstrand – Nyquist, Sillinger, Činachov – E. Robinson, Kuraly, Texier.
    Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – Lindell, M. Heiskanen, J. Klingberg, R. Suter, Sekera, Hakanpää – Gurjanov, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Seguin – Jamie Benn, Peterson, A. Radulov – Kiviranta, Glendening, Kero.

Rozhodčí: O´Donnell, Joannette – Smith, McNamara