Babelsberg – RB Lipsko 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Kiel 5:1 (kon.) | Mnichov 1860 – Schalke 1:0 (kon.)
Münster – Hertha 1:3 (kon.) | Dortmund – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Mohuč – Bielefeld 3:2 (po pr.)
Norimberk – Hamburg 1:1 (2:4 po pen.) | Osnabrück – Freiburg 2:2 (2:3 po pen.)
TSV Mnichov 1860
1:0 (1:0)
FC Schalke 04
Úterý 26.10.2021, 18:30 • Stadion an der Grünwalder Straße, Mnichov • Německý pohár • 2. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího zápasu zase někdy na počtenou. (20:28:39)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 8:5. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 12:7.

Je dobojováno! Mnichov 1860 dotáhnul zápas do vítězného konce a po jediné brance Stefana Luxe porazil výběr Schalke 04 a tímpádem i postoupil do dalšího kola německého poháru po výsledku 1:0. První poločas byl i přes branku mnichovského týmu sice ještě vyrovnaný, ale druhý už patřil právě jenom domácímu týmu, který navíc ještě dohrával zápas v přesilovce, jelikož na začátku druhého poločasu byl vyloučen hostující obránce Malick Thiaw.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Simon Terodde (FC Schalke 04).

90+4
    Terodde sice na chvíli pokračoval ve své útočné akci, ale nakonec byl zastaven praporek asistenta rozhodčího, který mu odmával ofsajdové postavení.

90+3
    Míč se dostal opět k Biankadimu, který nikde už nebude spěchat a spíše se ho bude snažit podržet co v největší vzdálenosti od branky.

90+2
    Terodde krásně nabil do nohy Pálssonovi, ale ten svou střelu poslal pouze vysoko nad domácí branku. Hiller uvede míč zpět do hry svým odkopem od branky.

90+1
    Rozhodčí tohoto zápasu nastavil pět minut nad rámec základní hrací doby tohoto utkání.

90
    Rozběhnula se nám poslední minuta základní hrací doby tohoto utkání. Za malý moment se dozvíme počet nastavených minut.

89
    Žlutou kartu dostává Merveille Biankadi (TSV Mnichov 1860).

88
    Linsbichler mohl definitivně rozhodnout tento zápas, ale domácímu hráči chyběla potřebná rychlost. U míče byl dřív hostující brankář, který ho ihned rozehrál zpět do útoku.

87
    Latza se dostal k odraženému miči, ale jeho střela byla zablokována pozorným obráncem na hranicihi pokutového území. Domácí brankář byl v tuto chvíli bez práce.

86
    Domácí tým drží míč na svých kopačkách a rozhodně se ho nechce jen tak zbavit. Navíc je Mnichov daleko od své branky, což jeho hráčům hraje do karet.

85
    Mnichovský tým rozehrával dokonce dva rohové kopy za sebou, ale ani jeden nebyl využitý v jejich prospěch. Schalke se dokázalo i v tuto chvíli ubránit.

84
    Biankadi našel nádhernou diagonálou svého kapitána, který se ještě lepší volejí opřel do míče. Fährmann se musel natáhnout, aby míč vytěsnil aspoň na rohový kop.

83
    Tohle byl zajímavý nápad, ale Terodde byl na tento centrovaný pokus krátký. Míč skončil v rukavicích domácího brankáře, který už nikde nespěchá a raději na pár sekund se s míčem pomazlí.

82
    Střídání v týmu TSV Mnichov 1860: ze hřiště odchází Stefan Lex, přichází Marius Willsch.
    Střídání v týmu TSV Mnichov 1860: ze hřiště odchází Tim Bär, přichází Marcel Linsbichler.