Babelsberg – RB Lipsko 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Kiel 5:1 (kon.) | Mnichov 1860 – Schalke 1:0 (kon.)
Münster – Hertha 1:3 (kon.) | Dortmund – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Mohuč – Bielefeld 3:2 (po pr.)
Norimberk – Hamburg 1:1 (2:4 po pen.) | Osnabrück – Freiburg 2:2 (2:3 po pen.)
po penal. (2:3)
VfL Osnabrück
2:2 (0:1)
SC Freiburg
Úterý 26.10.2021, 20:45 • osnatel ARENA • Německý pohár • 2. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (00:00:52)

Je dobojováno! A že se dnes bylo na co dívat. Zápas, který snad fanoušci obou celků přežili ve zdraví, neboť infarktových momentů bylo požehnaně. Za zmínku stojí poslední akce druhého poločasu, kdy srovnal na 1:1 Gugganig. Podobně neuvěřitelný závěr si nachystali i fotbalisté Freiburgu, kteří zase vyrovnali v posledních minutách prodloužení. Rozhodly penalty, ve kterých měli o trochu více pověstného štěstíčka hosté.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 19:22.

WOOTEN

5. série
    2:3
    Jenže neuspěl ani Wooten a je rozhodnuto!
    Jeong WOO-YEONG

5. série
    2:3
    Jeong Woo-Yeong nepřekonal brankáře soupeře! Osnabrück je stále ve hře o postup!

Žlutou kartu dostává Kuhn (VfL Osnabrück).