Znojmo – Salzburg 3:1 (kon.) | Bratislava Capitals – EC-KAC 6:2 (kon.)
iClinic Bratislava Capitals
6:2 (1:0, 2:2, 3:0)
KAC Klagenfurt
sk Úterý 26.10.2021, 19:15 • Štadión Ondreja Nepelu • bet-at-home ICE Hockey League

Výborný výkon iClinic Bratislava Capitals! Víťaza minulého ročníka ICE Hockey League zdolali vysoko 6:2. Hetrik zaznamenal v tretej tretine Boris Sádecký. (21:26:39)

57:41
    HC Bratislava Capitals dáva gól!
    Je rozhodnuté, BORIS SÁDECKÝ triafa prázdnu bránku hostí a upravuje na 6:2. Zároveň je to jeho tretí presný zásah v dnešnom stretnutí, hetrik strelil v priebehu necelých dvanástich minút!
    Asistencie: Tor Immo, Marc-Olivier Roy

57:04
    LaCouvee s ďalším úspešným zákrokom, dnes je oporou svojho tímu.

56:31
    Hostia to už dokonca skúšajú s hrou bez brankára!

55:03
    Ďalšia strela Klagenfurtu bola zrazená na ochrannú sieť. Hostia sa dostávajú do tlaku, ešte nič nevzdávajú.

Dnešné stretnutie sleduje 893 divákov.

54:34
    Výborná strela hostí z osi klziska, no ešte lepší zákrok LaCouveeho lapačkou!

53:12
    Domáci neprestávajú útočiť, tentokrát sa ale do koncovky nedostali.

51:34
    Domáci využívajú presilovú hru a vedú 5:2! Faith naservíroval puk spoza brány BORISOVI SÁDECKÉMU a ten rozvlnil sieť.
    Asistencie: Roman Faith, Tor Immo

51:09
    Klagenfurt zaútočil, LaCouvee musel zasahovať betónom.

50:41
    Vylúčenie v tíme KAC Klagenfurt (S. Geier – 2 min., podrazenie).

49:43
    Výborný defenzívny zákrok domáceho hráča, ktorý nepustil do koncovky hráča Klagenfurtu.

49:03
    Malina pre Holzera, puk zaletel priamo do jeho lapačky.

48:31
    Hra bola v posledných desiatkach sekúnd viackrát prerušená, teraz sa vhadzuje pred LaCouveem.

47:22
    Tečovanú strelu a následnú dorážku LaCouvee výborne zlikvidoval.

46:11
    Vyzerá to veľmi dobre, Capitals odskakujú na rozdiel dvoch gólov! BORIS SÁDECKÝ nabral rýchlosť, dostal veľa priestoru, tvrdú strelu Holzer iba vyrazil pred seba a keďže mu nik nepomohol, mohol si Sádecký svoju strelu aj sám doraziť.

45:19
    Hostia to skúšali tečovanou strelou od modrej, LaCouvee si dal pozor.

43:52
    Domáci sa bránia veľmi dobre, Roy podnikol individuálnu akciu, elegantne sa natlačil do zakončenia a jeho koncovku zdá sa Holzer likvidoval aj s pomocou konštrukcie brány.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 9. Faith (Arniel, Zherdev), 37. Roy (Jardine), 38. Nanne (Faith, Zherdev), 47. Sádecký (Immo, Roy), 52. Sádecký (Faith, Immo), 58. Sádecký (Immo, Roy) – 26. Witting (Vallant, Postma), 35. Obersteiner (Ticar)

iClinic Bratislava Capitals: LaCouvee – Chovan, Snuggerud, Carson, Jardine, Nanne, Fereta, Zeleňák – Immo, Roy, Sádecký – Zherdev, Arniel, Faith – Hudec, Buc, Mrázik – Škvarek
    KAC Klagenfurt: Holzer – Schumnig, Strong, Postma, Steffler, Unterweger, Vallant – Haudum, Koch, Fraser – Obersteiner, Ticar, Ganahl – Witting, Hundertpfund, Bischofberger – Kraus, M. Geier, S. Geier

Rozhodčí: Hronský, Soos – Konc, Muzsik