Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:1 (kon.) | SHK Hodonín – Kometa Brno B 5:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Děčín – Letňany 2:6 (kon.) | Mostečtí Lvi – Bílina 8:4 (kon.) | Nová Paka – Hronov 2:5 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 5:4 (kon.) | Opava – Nový Jičín 4:1 (kon.)
Příbram – Tábor 4:3 (3:0 po s.n.) | Řisuty – Klatovy 4:5 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Kometa Brno B
Středa 27.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

SHK Hodonín (8) přivítá na svém hřišti v jihomoravském derby HC Kometu Brnu B (7) Ačkoliv se sice jená o sousedy v ligové tabulce rozdíl mezi nimi je již osm bodů.

Dosud se sehráli tři vzájemná utkání (2x příprava) a vždy vyšel z toho vítězně rezervní tým brněnské Komety (jednou tedy až po samostatných nájezdech)

Kometa Brno B – SHK Hodonín 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)

Branky: 14. Malec, 14. Moskal, 15. Brabenec, 39. Popelka, 45. Pigl – 16. Romančík, 50. Komínek

Kometa Brno B po třech prohrách zabrala naplno a zvítězila nad Novým Jičínem 2:0! Kometa po skvělé přípravě sbírá domy zásadně na domácím hřišti, jediný bod přivezle po porážce 0:1 po prodloužení z Opavy.

Kanadské bodování:

1. Kamil BRABENEC 11 (4+7)
    2. Robert HAVLÁT 9 (5+4)
    3. Vojtěch KREJČIŘÍK 6 (4+2)
    4. Patrik MOSKAL 5 (2+3)
    5. Jozef KOVÁČIK 5 (2+3)

SHK Hodonín se velmi trápí v této sezóně a v současné době za sebou vleče sérii pěti porážek. Až na porážku 3:7 v Kopřivnici, šlo o těsné prohry.

1. Tomáš KOMÍNEK 12 (5+7)
    2. Stanislav BALÁN 9 (5+4)
    3. Michal ROMANČÍK 5 (3+2)
    4. Marek RUŽIČKA 4 (2+2)
    5. Martin MIKLÍK 4 (0+4)

SHK Hodonín: Kubáň (Martinčík) – Mikulík, Hefka, Miklík (A), Hohl, Fišera, Sedláček, Dřímal – Romančík, Marek, Qatsntov, Komínek, Podlaha, Matula (C), Balán, Janás, Janeček. Trenér: Janás.

HC Kometa Brno B: Šembera (Petržílka) – Kališ, Buchal, Kučera (A), Švejda, Malec (A), Trnka – Halász, Kadlic, Brabenec (C), Škvrně, Vašíček, Moskal, Havlát, Gajarský, Mokrohajský, Krejčí, Krejčiřík. Trenér: Konečný.

Rozhodčí: Maťašovský – Kráľ, Jiruška.

00:01

11:23
    Tým Kometa Brno B právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK ŠKRVNĚ – 0:1! Asistence: Patrik Moskal.

15:37
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Petr Krejčí – 2 min., hákování).

17:37

18:34
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MICHAL JANEČEK – 1:1! Bez asistence.

20:00

V první třetině se zrodil nerozhodný stav 1:1. Čímž je naprosto otevřené dění dalších dvou třetin utkání.

20:01

21:48
    Autorem branky je DAVID JANÁS – 2:1! Asistence: Michal Romančík.

28:23
    Autorem branky je ADAM GAJARSKÝ – 2:2! Asistence: Kamil Brabenec.

28:46
    Autorem branky je TOMÁŠ DŘÍMAL – 3:2! Asistence: Dominik Hohl.

36:04
    Autorem branky je ROBERT HAVLÁT – 3:3! Asistence: Štěpán Kučera a Adam Gajarský.

38:43
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno B (Štěpán Kučera – 2 min., vysoká hůl).

39:46
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Stanislav Balán – 2 min., hákování).

40:00

I ve druhé třteině se zrodil nerozhodný váýsledek, tentokráte v poměru 2:2. Což značí resumé po čtyřiceti minutách remízu 3:3.

40:01

40:43

41:46

44:41
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Tomáš Sedláček – 2 min., nedovolené bránění).

45:35
    Dnešní utkání sleduje 487 diváků!

46:41

57:24
    Autorem branky je MICHAL ROMANČÍK – 4:3! Asistence: Dominik Matula.

57:52
    Oddechový čas pro hosty HC Kometa Brno B!

57:52
    HC Kometa Brno B zkouší hru bez brankáře ve snaze vyrovnat!

58:32
    Autorem branky je DAVID JANÁS – 5:3! Bez asistence.

58:32
    Daniel Šembera se vrací zpět do své branky.

59:44
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Janás – 2 min., sekání).

59:44
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (David Janás – 2 min., nesportovní chování).

59:57
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Stanislav Balán – 2 min., podrážení).

SHK Hodonín po velmi dlouhé době vítězí Ve II. lize nad Kometou Brno B 5:3. Díky velmi dobře zvládnuté třetí třetině v poměru 2:0. V tomto utkání se dařilo Davidovi Janásovi, který dnes vstřelil dvě branky, včetně té do prázdné branky soupeře. (20:13:34)

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 19. Janeček, 22. Janás (Romančík), 29. Dřímal (Hohl), 58. Romančík (Matula), 59. Janás – 12. Škrvně (Moskal), 29. Gajarský (Brabenec), 37. Havlát (Kučera, Gajarský)

SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Martinčík) – Mikulík, Hefka, Miklík (A), Hohl, Fišera, Sedláček, Dřímal – Romančík, Marek, Qatsntov, Komínek, Podlaha, Matula (C), Balán, Janás, Janeček. Trenér: Janás.

Rozhodčí: Maťašovský – Kráľ, Jiruška