Bochum – Augsburg 2:2 (5:4 po pen.) | Dynamo Drážďany – St. Pauli 2:3 (po pr.) | Leverkusen – Karlsruher SC 1:2 (kon.)
Mannheim – Union Berlín 1:3 (po pr.) | Hannover – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Mönchengladbach – Bayern 5:0 (kon.)
Regensburg – Rostock 3:3 (2:4 po pen.) | Stuttgart – Kolín nad Rýnem 0:2 (kon.)
po penal. (2:4)
SSV Jahn Regensburg
3:3 (0:1)
FC Hansa Rostock
Středa 27.10.2021, 20:45 • Jahnstadion, Regensburg • Německý pohár • 2. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (23:37:30)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 18:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:20.

Neuvěřitelné drama a jízda po horské dráze. Takto si museli připadat hráči obou týmů, kteří se na mlhou pokrytém hřišti zdrželi skoro tři hodiny. Hansa už měla postup skoro na dosah, jenže kvůli inkasovaným gólům z 71. a 91. minuty dvougólový náskok ztratila. V prodloužení naopak odvracela vyřazení, protože Breitkreuz domácí otočku dokonal. Breier začínající oslavy ale uťal gólem na 3:3 ze 121. minuty. Později také rozhodl penaltovou loterii.

4. série
    2:4
    Pascal Breier v koncovce prodloužení srovnal na 3:3 a teď navíc rozhodl o postupu Hansy z druhého kola do další fáze! Meyer nedosáhl na ránu ke své pravé tyči.

4. série
    2:3
    Leon Guwara trefuje Kolkeho a hosté mají dva postupové mečboly!

3. série
    2:3
    Hanno Behrens si počínal nekompromisně. Meyer mu uvolnil střed brány.

3. série
    2:2
    Střídačka Hansy propukla v jásot. Andreas Albers trefuje tyč!

2. série
    2:2
    Zatím to jsou opravdu suverénní penalty. Ryan Malone srovnává na 2:2. Thriller pokračuje.

2. série
    2:1
    Carlo Boukhalfa vrací Regensburg do výhody pumelicí k horní tyči.

1. série
    1:1
    Přesný byl také Bentley Bahn, jenž kopal ze svého pohledu k levé tyči.

1. série
    1:0
    Erik Wekesser začal rozstřel bombou, za kterou Kolke ani neskákal. Úchvatná razance.

Střílení penalt začíná.

120+1
    Druhé prodloužení skončilo.
    120+1. Pascal BREIER - 3:3

120+1
    Rostock právě vstřelil branku!
    Hosté zastavují probíhající oslavy postupu mezi fanoušky Regensburgu! Tomu se říká oplata za vyrovnávající gól v nastavení druhé půle. O to, že se budou kopat penalty, rozhodl po Bahnově nahrávce PASCAL BREIER. Meyer se stihl jen ohlédnout ke své pravé tyči, kam balon precizně zapadl.

120
    Alexander Meyer podržel své barvy ve chvíli, kdy se ho z bezprostřední blízkosti snažil propálit Malone.

118
    Jan-Niklas Beste už toho má plné kecky. Teď už mu nezbyly síly ani na nějaké protestování proti žluté kartě za zdržování autu.

117
    Jenže je pískáno i v neprospěch Hansy. Konkrétně se ve vzdušném souboji provinil se sedmnáctkou hrající Hanno Behrens.

Michal Břuchanský

Branky: 71. Singh, 90+1. Zwarts, 102. Breitkreuz – 9. Riedel, 56. Mamba, 120+1. Breier

Karty:   118. Beste (REG) – 39. Malone (HRS)