Celta Vigo – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Granada – Getafe 1:1 (kon.) | Levante – Atlético 2:2 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:1)
Getafe CF
Čtvrtek 28.10.2021, 20:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 11. kolo

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:15. (22:00:42)

Druhý poločas měl své stinné stránky, ale i světlé. Často jsme viděli mezihru, kdy více hráči leželi na hrací ploše a taky časté zdržování hry ze strany Getafe. Naopak přišly situace, kdy se bylo na co dívat. Nejprve na odpískanou a špatně zahranou penaltu Granady. A následně na šance domácích za vyrovnáním a pěkný zákrok Sorie, který vyhmátl míč z brankové čáry. Už to vypadalo, že si Getafe připíše první vítězství, ale nakonec se jejich soupeř v poslední možné minutě dostal po rohovém kopu k vyrovnání a Getafe musí vzít zavděk třetí remízu v této sezóně.

90+8

90+7
    Granada právě vstřelila branku!
    Stadion bouří, neboť Granada se na poslední chvíli dostala k vyrovnání. JORGE MOLINA si naběhl na přední tyč a jen jemně lízl míč svou hlavou a ten skončil v brance. Asistence: Luis Milla.

90+7
    Poslední minuta nastaveného času a Granada má k dispozici roh.

90+5
    Granadě už dochází nejspíše síly a nyní se jim už nedaří dostat míč nebezpečně do vápna.

90+4
    Luis Javier Suárez si zpracoval míč a už mířil do vápna. Obránce mu však sebral čistým způsobem míč a zažehnal hrozící situaci.

90+3
    Další centr letěl do vápna, tentokrát však jen proletěl do zázemí.

90+2
    Snaha o přímou střelu, která však končí na zdi ve vápně a následně se hosté dostávají ven z vápna.

90+1
    Slibná standardní situace pro domácí celek v blízkosti šestnáctky!

90
    Sudí nastavuje ještě sedm minut, což se není čemu divit, neboť v některých pasážích hry se během druhého poločasu více leželo na trávníku, než hrálo.

89
    Granada byla blízko k vyrovnání. Po centru hlavičkoval hráč z vápna. Míč se odrazil od pravé tyčky a šel do branky, ale David Soria jej dokázal ještě vyrazit do horní tyče a následně jej chytit! Tak nyní brankář Getafe podržel svůj celek!

88
    Blíží se závěr zápasu a domácí se snaží dohnat jedno brankové manko a bojují alespoň o bod v tomto důležitém utkání.

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Jonathan Silva.

86
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Damián Suárez, přichází Juan Iglesias.

85
    Hosté už se jen prakticky brání a Granada se pohybuje nebezpečně blízko šestnáctky. Getafe se klidně přílišná pasivita může velmi rychle vymstít.

84
    Opět se hra vrátila do stavu, kdy se spíše přerušuje a hlavně ze strany Getafe různě zdržuje.

83
    13 651 diváků sleduje souboj týmů na chvostu tabulky.

82
    Domácímu celku nezbývá, než se tedy snažit dál a opět se dostal do vápna Getafe, kde padá hráč. Tentokrát se však zkoumat video nebude.