Hattrick Brno – Tatran 2:5 (kon.) | Pardubice – Chodov 2:13 (kon.) | Česká Lípa – Black Angels 7:9 (kon.)
Bohemians – Liberec 4:8 (kon.) | Vítkovice – Ostrava 6:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 7:2 (kon.)
Otrokovice – Královské Vinohrady 8:9 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
8:9 (1:2, 5:3, 2:4)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Čtvrtek 28.10.2021, 18:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 11. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů se budu těšit opět na shledanou. (20:04:40)

Je dobojováno. Už to vypadalo, že se bude konat prodloužení, to ale dvacet vteřin před koncem třetí třetiny odmítl Viktor Kopecký, jenž strhl vedení na stranu hostů. V dramatické přestřelce tak vítězí Pražané a domácí nakonec budou bez zisku bodů.

59:40 Viktor KOPECKÝ - 8:9

59:40
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Tak nakonec se ještě mění skóre. Akce hostů byla velmi rychlá a úspěšně ji zakončil VIKTOR KOPECKÝ, který strhává vedení na stranu Vinohrad – 8:9. Asistence: Ivan Pergler.

59:29
    Domácí se před hostující brankou neprosadili, ale vrátili se zpět před Musila. Už to ale vypadá, že se schyluje k nastavené hrací době.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:12 Viktor KOPECKÝ - 8:8

57:12
    No a je vyrovnáno. Hostům se to podařilo a v závěru třetí třetiny se tak zase začíná odznovu – 8:8. VIKTOR KOPECKÝ. Asistence: Vojtěch Klápa.
    56:26 Viktor KOPECKÝ - 8:7

56:26
    Přesilovou hru hosté bleskově využívají VIKTOREM KOPECKÝM a snižují na rozdíl jediné branky! Ještě jsou tak zpět ve hře o body – 8:7. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

56:22
    Oddechový čas si tentokráte vybírá před oslabením domácí lavička.

56:22
    Vyloučení v týmu Navláčil Panthers Otrokovice (Tomáš Sovják – 2 min., opakované přestupky).

55:48
    Branka Vinohrad je prázdná, hosté to zkoušejí se šesti hráči v poli.

55:18
    Hosté si berou oddechový čas.

54:50
    Pavel Jurčík se dostal za obranu soupeře a z pravé strany zakončil, ale mezi tři tyče jeho pokus nešel.

52:55
    Gašparík střílel na branku soupeře, ale zády nechtěně srazil míček vedle Peter Nehila.

52:19
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Oliver Gold – 2 min., Vysoká hůl).

51:05
    Pavel Jurčík zastavil pokus hostujícího hráče a podržel tak domácí náskok o dva góly. Brankář Kohút tak nemusel vůbec zasahovat.

Vendula Zdražilová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Červenka (Nehila), 22. Gašparík (Grich), 24. Vykopal (Petřík), 26. Sovják (M. Ležatka), 33. Nehila (Hrabal), 34. Gašparík (M. Ležatka), 49. M. Ležatka (Sovják), 51. Nehila (Halama) – 11. V. Klápa (V. Kopecký), 14. V. Kopecký (Pergler), 30. Fiala (V. Kopecký), 35. V. Kopecký (Pergler), 39. V. Kopecký (Gregor), 46. Fiala (Z. Stuchlík), 57. V. Kopecký (Z. Stuchlík), 58. V. Kopecký (V. Klápa), 60. V. Kopecký (Pergler)

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Steiger) – Gašparík, Kelemen, D. Ležatka, Jurčík, Halama, Maťcha – Červenka, Sovják, Hrabal, Nehila, M. Ležatka, Kvapil, Máček, Šťourač, Vykopal, Krčma, Petřík, Grich.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Šolaja, Pinkas, Gregor, Horák, P. Hájek, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, V. Klápa, Procházka.

Rozhodčí: Martin Both a Vladimír Černín