Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (kon.) | Kladno – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 2:5 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Mountfield HK
Pátek 29.10.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 19. kolo
    59:59 Jordann PERRET - 1:4

59:59
    Hradec právě vstřelil branku!
    V poslední vteřině na konečných 4:1 pro Hradec upravuje střelou do prázdné brány JORDANN PERRET. Asistence: Petr Koukal.

56:22
    Po tvrdém hitu odjíždí v bolestech na střídačku Ondřej Beránek, rozhodčí nechávají hru plynout.

46:40
    Hradec bude 15 vteřin hrát ve třech, za sekání je vyloučen Graeme McCormack.

44:55
    Jeremie Blain (HKM) zkoušel zastavit rozjetého Jiřího Kulicha nedovoleným způsobem a odpyká si dvě minuty za držení.
    39:09 Tomáš VONDRÁČEK - 1:3

39:09
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A přichází rychlá odpověď! Lukáš Pulpán vypálil od modré a jeho ránu pěkně ztečoval TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asistence: Lukáš Pulpán a Tomáš Rachůnek.

37:54
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Aleš Jergl – 2 min., nedovolené bránění).
    37:38 Jeremie BLAIN - 0:3

37:38
    Přesilovka využita! Po kombinaci všech hradeckých na ledě nahodil Ahti Oksanen zleva a kotouč za Novotného záda ztečoval JEREMIE BLAIN. Asistence: Radek Smolnák a Ahti Oksanen.

37:15
    Tomáš Hanousek (KVA) se dopustil podrážení a inkasuje za to dvě trestné minuty.
    26:31 Ahti OKSANEN - 0:2

26:31
    Tak tohle si Novotný za rámeček nedá. AHTI OKSANEN po průniku za modrou nahodil na karlovarskou branku a kotouč následně Novotnému propadl až za jeho záda. Asistence: Jeremie Blain a Henri Kiviaho.

25:09
    Stejně tvrdou kartou zkoušel zahrát Ondřej Beránek (KVA), byl ale při svém hitu důrazný až moc a bude si muset odsedět dvě minuty za faul loktem.

24:40
    Redlich zůstal po střetu se soupeřem ležet na zemi, za pomoci týmového lékaře v bolestech odjíždí na střídačku.

21:03
    Domácí si zahrají první přesilovku, za podrážení je na dvě minuty vyloučen Radek Pilař (HKM).

18:35
    Nakonec si Filip Novotný vysloužil dvouminutový trest za zdržování hry za sejmutí masky, jeho trest odpyká Jiří Kulich.

14:44
    Obrovská šance pro Hradec! Střelu Kevina Klímy zkusil dorazit Michael Gasper, proti němu se ale výborně vytáhl Novotný. Naneštěstí pro domácí se u toho Petr Vodička dopustil hákování, a tak si Lvi zahrají další přesilovku.

12:08
    Jaroslav Kracík (KVA) fauloval vysokou holí a proto je na dvě minuty vyloučen.
    10:41 Kevin KLÍMA - 0:1

10:41
    Po chvíli klidu na ledové ploše z ničeho nic padl gól! Aleš Jergl vyslal do útočného pásma KEVINA KLÍMU, který svou střelou zpoza kruhů překvapil Filipa Novotného. Asistence: Aleš Jergl a Jeremie Blain.

05:33
    Na kotouči už jsou opět Lvi a Smoleňák z mezikruží orazítkoval břevno!

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 40. Vondráček (Pulpán, T. Rachůnek) – 11. Kevin Klíma (Jergl, Blain), 27. Oksanen (Blain, Kiviaho), 38. Blain (Smoleňák, Oksanen), 60. Perret (Koukal)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Martin Rohan, Plutnar, T. Havlín, T. Hanousek, Parkkonen, Pulpán (A), Vodička – T. Rachůnek (A), Kracík, Flek – Průžek, Miškář, O. Beránek – Hladonik, Jiří Kulich, Kohout – Redlich, Osmík, Vondráček (C).
    Mountfield HK: Kiviaho (Sajdl) – Nedomlel, Blain, Gaspar, F. Pavlík (A), Kalina, McCormack, Jank – Smoleňák (C), Lev (A), Oksanen – Perret, Kevin Klíma, Jergl – R. Pilař, Lalancette, Kelly Klíma – Šalda, Koukal, Orsava.

Rozhodčí: Kika, Micka – Lučan, Kis