Přerov – Poruba 3:2 (kon.) | Olomouc – Třinec 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 2:12 (kon.)
Kobra – Technika Brno 4:5 (0:1 po s.n.) | Liberec – HC Litvínov 4:7 (kon.) | K. Vary – Třemošná 10:2 (kon.)
Havířov – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 3:2 (kon.)
Sparta – Tábor 5:2 (kon.) | Slavia – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
AZ Havířov
2:4 (0:0, 2:1, 0:3)
HC Kometa Brno
Sobota 30.10.2021, 13:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Ve třetí třetině favorizovaní hosté během čtyř minut otočili skóre třemi góly na 4:2 pro sebe a odváží si tak z Havířova tři body. AZ tedy své nadějné vedení neudržel a i přes sympatický výkon si z utkání žádný bod nepřipíše.
    Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů, a nezapomeňte sledovat zápas Chance ligy mezi AZ Havířov a Litoměřicemi. (15:31:13)

59:05
    Domácí gólman se chtěl přesunout na střídačku, ale hosté získali puk na své hokejky a z power-play AZetu nic nebude.

58:37
    Na druhé straně má puk po sřele Jelénka Kavan v lapačce.

58:16
    Rychlý průnik Eicha po křídle a střela, na brankovišti ještě zkoušel dorážet Zduba. Přecechtěl odolal.

56:40
    Na druhé straně měl po vyšachování domácí obrany gólovku Škodík, ale Přecechtěl udržel puk mezi betony.

56:20
    AZ hraje sympaticky až do konce, ale naráží na Kavana v brněnské bráně.

56:01
    Ofsajd Komety.

55:33
    Další zákrok Kavana, tentokrát před dotírajícím Karasem.

55:12
    Jelénkovu střelu z levého kruhu kryje Kavan betonem.

54:25
    Přecechtěl v sedě ve svém brankovišti odolal náporu hostujícíh útočníků.

54:12

54:06
    Maršálkova střela od modré hned po buly, Kavan zasahuje.

54:01
    Puk mimo led, buly před Kavanem.

53:45
    Pilíškova střela sražena mimo brankovou konstrukci.

53:15
    Puk za havířovskou brankou.

52:50
    Zielinského prudká střela těsně minula brněnskou branku.

52:40
    Hosté se osvobozují.

52:12
    Vyloučení v týmu Kometa Brno (Pavlík – 2 min., nedovolené bránění).

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 29. Toma (Vadovič, Middleton), 35. Jelének – 31. Kos (Rakus), 42. Nekvapil (Pavlík), 44. Nekvapil (Nesvadba), 46. Kos (Eich)

AZ Havířov: Přecechtěl (Maňásek) – Lička, Maršálek, Valouch, Barnošák, Zielinski, Jurček, Pilíšek, Vadovič – Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jung, Svozil, Koubek, Toma
    HC Kometa Brno: Kavan (Matoušek) – Antony, Máša, Zubíček, Eich, Mitro, Kuswito – Kos, Rakus, Pavlík, Halačka, Nesvadba, Zduba, Červenka, Röss, Škodík, Nekvapil, Šantora

Rozhodčí: Kapitanov – Návrat, Piskoř