Hoffenheim – Hertha 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:0 (2:0)
Hertha BSC
Pátek 29.10.2021, 20:30 • PreZero Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga • 10. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:33:55)

Utkání je u konce a domácí tým v poklidu dokráčel k výhře a třem bodům. V úvodu druhé půle sice Hertha na chvíli zatlačila, ale už za pár minut bylo vše ve starých kolejích a Hoffenheim se snažil o tlak před Schwolowem. Koncovka ale nebyla tak povedená a další gól už nepadl. Hostům nepomohlo ani vyloučení Myzianne Maolidy po hrubém zákroku a v oslabení už nebyli schopni vyvinout závěrečný nápor se snahou o zvrat ve výsledku. Zápas tak skončil výsledkem 2:0 a Hoffenheim je po této výhře na průběžném sedmém místě se 14 body. Hertha je jedenáctá s 12 body.

90+3

90+3
    Ještě jeden útočný faul Hoffenheimu, u malého vápna se ve výskoku provinil Georginio Rutter.

90+2
    Tak z toho byla nakonec rozehra nakrátko, nakonec se domácí dopustili i útočného faulu.

90+1
    Zákrok na Ruttera, domácí si dají ještě jeden přímý kop. Uvidíme centr z pravého křídla.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Domácí opět u míče, teď je to už pouze poklidná kombinace do šířky.

88
    Na levé straně měl prostor Skov a tak vyzkoušel překvapivou a skákavou střelu. Křížný pokus prolétl kousek vedle levé Schwolowovy tyče.

87
    Neuspěli ani Samassékou s Bruun Larsenem, přesto mohou být domácí spokojeni – drží totiž hru co nejdále od své branky.

86
    V kličkách se utopil domácí Baumgartner, svou docela dobrou pozici v pokutovém území tak nevyužil.

85
    Z levého křídla centroval Mittelstädt, vysoký pas byl odvrácen za vápno a následná Jovetićova střela byla sražena. Tohle na branku vůbec nešlo.

84
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Chris Richards.

84
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Jacob Bruun Larsen.

84
    Střela tísněného Kramariće skončila vysoko nad břevnem, Schwolow zasahovat nemusel.

83
    Hoffenheim nikam nepospíchá, domácí mají nahráno a pouze kontrolují poslední minuty.