Chomutov – Liberec 1:6 (kon.) | Zlín – Havířov 5:2 (kon.) | Jihlava – Salzburg 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 0:0 (odl.) | Mountfield HK – K. Vary 1:2 (1:2 po s.n.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 0:4 (kon.)
Sparta – Olomouc 2:3 (po pr.) | Pardubice – Plzeň 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 1:4 (kon.)
Slavia – Motor ČB 3:4 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Olomouc
Sobota 30.10.2021, 13:00 • Tipsport arena, Praha - Holešovice • DHL Extraliga juniorů • 15. kolo

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne! (15:13:26)

Moravané si tak díky dvěma gólům Jana Kučery a skvělému brankáři Janu Špunarovi odváží cenné dva body. Sparta může vyčítat ztrátu jen sobě, protože se trápila v koncovce a neproměnila řadu šancí.

63:56
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Obrovská radost na straně Hanáků, kteří trestají další sparťanské zaváhání ve středním pásmu. K puku se znovu dostal JAN KUČERA, který úspěšnou střelou tváří v tvář Krbečkovi rozhoduje o vítězství Moravanů. Asistence: Daniel Ministr.

63:37
    Moravané však vyhráli buly a přesunuli hru před Krbečka, kde se však dlouho neohřáli a musí se bránit.

63:24
    Vzápětí je další sparťanská střela sražena do ochranné sítě. Vhazuje se v obranném pásmu Mory.

63:19
    V těžké pozici dvakrát vypálil Slavíček, ale v obou případech byl brankář Olomouce na správném místě.

62:57
    Už se zdálo, že sparťané ztratí útočné pásmo, ale nakonec ho udrželi, přesto Špunar výrazněji zasahovat nemusel.

62:38
    Kotouč je znovu v moci sparťanů, kteří z vlastního pásma rozjíždí útočné tažení směrem k brance.

62:16
    Akci Sparty zastavuje nepřesná rozehrávka ve středním pásmu, po které se vydal do útoku jeden z Olomouckých, jenže v útočné třetině byl sám.

61:39
    Zapletal vyvezl puk do útočné třetiny, objel branku a vybojoval tím pásmo, jenže Olomouc se z něho sama vyhnala.

61:11
    Kotouč mají hosté, kteří za vlastní brankou uklidňují a pokouší se rozjet útočnou akci, ze které by rozhodli.

60:28
    Trojice sparťanů kombinuje v útočném pásmu, ale Zembol se na přední tyčce neprosadil.

60:10
    Úvodní vhazování vyhráli sparťané, což jim dává výhodu první útočné akce.

60:01

Celkem šedesát minut nerozhodlo, protože gól Jana Kučery ve vlastním oslabení rozhodl o dělbě bodů. Hanáci tak díky skvělému výkonu Jana Špunara slaví cenný bod, načež o dalším rozhodne nastavení.

60:00

59:39
    Domácí pálí ze všech stran, ale góly nepřichází, protože kotouče létají jen mimo brankovou konstrukci.

59:20
    Zakázané uvolnění Hanáků vrací hru před jejich branku. Do konce základní hrací doby zbývá necelá minuta.

59:12
    Zembolovu ránu od modré zablokoval bruslí bránící hráč, načež zkoušel Slavíček dorazit nahozený puk, ale Špunar v brankovišti udržel kotouč ve své moci.

58:31
    Závěrečný tlak Sparty graduje, ale chybí mu výraznější střelecké příležitosti. Olomouc dobře vykrývá důležité prostory.

58:03
    Olomouc vytlačila hru do středního pásma, a přestože nedokázala zaútočit, donutila domácí zahrát alespoň do ofsajdu.

57:27
    V závěrečných minutách mají sparťané herně navrch, ale Olomouc pokračuje v zodpovědné defenzivě a bojovnosti, díky které sahá po zisku cenných bodů.

56:52
    Kotouč se však rychle vrací do okolí Špunarovy branky, vhazuje se po pravici olomouckého brankáře.

56:39
    Olomouc se na pár vteřin osvobodila, díky čemuž našetřila cenný čas a mohla prostřídat své hráče.

56:17
    Sparta pokračuje v tlaku, leč často situaci překombinuje. Chybí tomu více jednoduchosti a střelby.

55:55
    Šindelkovu štiplavou střelu od pravého mantinelu zkoušel ještě tečovat a dorazit Hause, jenže bez úspěchu.

55:38
    A když už přece jen zaváhá, Špunar je na svém místě a zasahuje, což platilo i po poslední střele z kruhu!

55:24
    Sparta zavřela Hanáky v jejich obranném pásmu, leč bez výraznější střelecké příležitosti. Olomouc se velmi dobře brání.

54:44
    Filip Rajzík (OLO) si sice pomohl nedovoleným bráněním, ale od svých spoluhráčů slyší pochvaly. Kdyby nefauloval, domácí útočník by velmi pravděpodobně uklidil puk do prázdné branky.

54:44
    Hezké kombinaci Sparty chyběla jen gólová tečka! Hauser se dobře uvolnil na pravé straně, načež zkoušel přihrát do prázdné branky Vitouchovi, kterému však nedovolil zakončit bránící hráč.

54:31
    Olomouc se svým útokem neuspěla a musela zařadit zpátečku. Bekhendové zakončení z pravé strany však Špunara nezaskočilo, tudíž brankář Mory svou levou tyčku uhájil.

53:54
    Jistý zákrokem betonem v podání Krbečka nastartoval brejk Sparty, který však končí nepřesnou a sraženou zadovkou Vitoucha.

53:36
    Na tahu je pro změnu Olomouc, která vyvezla kotouč do rohu útočného pásma, kde o něj oba týmy bojují.

53:05
    Sparta pokračuje ve vydařené pasáži, kdy dostává soupeře do nepříjemných situací, ale nedokáže z nich vytěžit vyloženou gólovku.

52:43
    Nátlak Sparty do brankoviště sudí přerušil, načež musel zkrotit i hráče Olomouce, kterým se nelíbilo dohrání jejich brankáře.

52:27
    Z rohu kluziště se natlačil k brance jeden z hostů, ale Krbeček svou pravou tyčku úspěšně uhájil.

52:13
    Útok Hanáků končí střelou, která je sražena do ochranné sítě. Vhazuje se po Krbečkově pravici.

52:00
    Oba týmy si zaslouží pochvalu, protože nepředvádí žádný ustrašený a alibistický hokej a je na nich znát chuť rozhodnout už po šedesáti minutách.

51:29
    Ministr zaúřadoval v útočném pásmu, kde se protlačil ke střele tahem, jenže Krbeček jeho střelu dobře viděl.

50:57
    Sparta dokázala vyhrát vhazování a přesunout hru před olomouckou branku, jenže k zakončení její snaha nevedla.

50:20
    Nepřesná kombinace Sparty znamená další zakázané uvolnění a stěhuje hru zpátky před Krbečka.

50:09
    Hlavní dění se přesouvá od branky k brance, a přestože jsou sparťané mírně nebezpečnější, stav se zatím nemění.

49:34
    Sparta zaútočila z další brejkové situace, ale proti Šindelkově střele z druhé vlny dokázal Špunar zasáhnout.

49:09
    Tůmova střela tahem z levého kruhu zaplula do Špunarovy pohotové lapačky! Vhazuje se po pravici hostujícího brankáře.

48:16
    Na levé straně se pokoušel využít brejkovou situaci Vitouch, ale než dokázal vystřelit, obětavě se mu vrhl pod nohy bránící hráč.

47:32
    Hanákům se daří držet hru na útočné polovině, leč bez střeleckých pokusů a gólových příležitostí.

47:03
    Kombinace Sparty končí nepřesnou přihrávkou a zakázaným uvolněním, po němž se hra stěhuje před Krbečka.

46:42
    Přečíslení Sparty vedl Senčák, který na modré čáře hezkou zadovkou mezi bruslemi pobídl Kubánka, ale jeho střela tahem míří mimo branku!

46:10
    Olomouc nadělala sparťanům neplechu kolem jejich branky, kde byl Krbeček absolutně dezorientovaný, ale série střel hostů třetí gólovou radostí nekončí.

45:38
    Sparta se okamžitě po vhazování usazuje v útočném pásmu, ale na závěr její přesilovky hosté dobře blokují střely.

45:10
    Sparta zaváhala ve své třetině, kde ztratila kotouč a její chybu dokázal potrestat JAN KUČERA, jehož střela tahem z mezikruží rozvlnila síť za Krbečkem. Asistence: Patrik Tarnoczy.

44:51
    Brankář Hanáků tentokrát zasahuje levým betonem proti střele Chvátala, po které se hosté osvobozují.

44:38
    Pražané se dlouho nemohli usadit v pásmu, což se jim nakonec přece jen podařilo, ale nahození z kruhu nedokázal před brankou usměrnit jeden z domácích hráčů – Špunar je pozorný.

43:41
    Na trestnou lavici putuje Matyáš Fasner (OLO), který dostává menší trest za podrážení.

43:29
    Sparta se snaží prosadit do útočného pásma, ale dobře bránící Olomouc jí nedovoluje kombinovat a zakončit.

43:06
    Krbeček neudržel jedovaté nahození zpoza modré čáry, ale na štěstí pro něj se ke kotouči dostal dřív bránící hráč před útočníkem Hanáků.

42:36
    Utkání pokračuje ve vysokém tempu z obou stran, ale na další výraznější šanci zatím čekáme.

41:58
    Slibný protiútok sparťanů k zakončení nevedl. Na tahu je pro změnu Olomouc.

41:22
    Olomouc se svým útokem po pravé straně neuspěla a musí se rychle vracet, protože Sparta jede do brejku.

40:50
    Vydařený vstup Sparty do třetího dějství pokračuje! Dvě nebezpečné střely Ducháče dokázal Špunar pokrýt, vhazuje se po jeho levici.

40:17
    Svižný nástup Sparty korunuje Vitouchova střela z pravého kruhu, která proplachtila kolem branky.

40:01

Atraktivní podívaná však není zdaleka rozhodnutá, protože Jan Špunar v brance Hanáků předvádí skvělý výkon a s jistotou dnes chytá také Jakub Krbeček na domácí straně. Ve třetí části nás tedy čeká ještě tuhý boj!

Ve druhé třetině už se ničeho dalšího nedočkáme. Zlomový okamžikem byl důrazný hit Aleše Poledny na Františka Davida, kterým vyndal ze hry soupeře i sebe a sparťané pětiminutovou přesilovku využili k vedoucímu gólu po pěkné trefě Petra Hausera.

40:00

39:50
    Sparta končí třetinu v útočném pásmu, ale Špunara se jí zatím prověřit nedaří.

39:28
    Zajímavá šance pro Senčáka, který stál sám před brankou, kam k němu propadl odražený puk. Domácí hráč byl ale v blbé střelecké pozici, proto zkoušel zadovku na někoho ze spoluhráčů. Bohužel pro něj i Spartu mířil do míst, kde nikdo nestál.

39:10
    Slavíček dobře napadal ve středním pásmu, čímž pro svůj tým vybojoval kotouč.

38:37
    Olomoucký brankář lapil i střelu od modré čáry, po které se sparťané nedostali k dorážce. Vzápětí však prověřili brankáře Hanáků střelou z pravého kruhu – bez úspěchu.

38:20
    Špunar měl plné nohy i betony práce, ale nakonec sérii sparťanských pokusů ustál bez úhony.

37:56
    Sparta už je v plném počtu, načež vyhazuje kotouč do středního pásma a vydává se do přečíslení tří na dva.

37:19
    Hanákům se přece jen podařilo zavřít sparťany v jejich třetině, když měl největší šanci Tarnoczy, ale z prostoru před brankou neuspěl.

36:36
    Ideální přesilovka vypadá určitě jinak, protože Olomouci se nedaří vytvořit soustavný tlak kolem domácí branky.

35:54
    Petr Hauser (SPA) byl při svém napadání příliš aktivní a za podražení soupeře dostává dvě trestné minuty.

35:27
    Tlak Olomouce pokračoval, ale Sparta ho s jistým Krbečkem v zádech ustála a vytlačila hru ven z pásma.

35:05
    Od modré čáry šikovně vystřelil Kočí, který dobře schoval svůj pokus za obránce, ale Krbeček dokázal pohotově zareagovat.

34:36
    Už se hraje v pěti na obou stranách, proto je vyhození Sparty vyhodnoceno jako zakázané uvolnění.

34:25
    Tarnoczy se odvážně vrhl mezi hlouček obránců, ale proti přesile bránících hráčů nakonec neuspěl a kotouč ztratil.

33:46
    Mora se nemůže usadit v útočném pásmu, odkud sparťané úspěšně vyhazují kotouč přes všechny čáry.

33:05
    Na střelu z kruhu dokázal Špurný zareagovat, vzápětí musel při brejku hostů zasahovat také Krbeček, který drží kotouč! Hanáci tak hrají zkrácenou přesilovou hru.

32:41
    Sparta vyhrála vhazování ve vlastní třetině, načež okamžitě vyvezla puk, ale její ofenzivní tažení skončilo na modré čáře.

32:27
    Lukáš Kalný (SPA) při svém napadání neuhlídal svou hokejku a dostává menší trest za vysokou hůl. Bude se hrát ve čtyřech.

32:27
    Z pravého kruhu vypálil Theimer, jehož střelu Špunar vyrazil a dojíždějící Kalný před brankou netrefil odražený kotouč.

31:58
    Sparta drží puk v útočném pásmu, ale nedaří se jí uklidnit hru a roztočit kombinaci, která by rozhodila defenzivu soupeře.

31:29
    Trest Mory pochopitelně pokračuje, Sparta by ideálně chtěla přidat ještě jeden gól, ale hosté vyhazují puk na její polovinu.

31:13
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jen prosazují, a to krásnou trefou PETRA HAUSERA! Útočník Sparty dostal puk na levém kruhu a střelou tahem vymetl pravý růžek branky. V tomto případě Jan Špunar zasáhnout nemohl, protože neviděl vůbec nic. Asistence: Filip Ducháč.

30:47
    Hanáci se drží zejména díky své obětavosti a houževnatosti. Proti střele z kruhu se vrhl jeden z obránců, který ji srazil mimo hrací plochu.

30:36
    Sparta kombinuje v útočné třetině, ale zatím se jí nedaří vytvořit vyloženou střeleckou pozici.

30:08
    A když už sparťané zakončí mezi tři tyče, dokáže Špunar pohotově zasáhnout. Vhazuje se po jeho levici.

30:01
    Dvě prudké střely Slavíčka z levého kruhu letí jen mimo olomouckou branku. Tlak Sparty však pochopitelně pokračuje!

29:31
    Sparta zaváhala ve středním pásmu, čímž darovala soupeři přečíslení, ale bekhendové zakončení Panáčka domácí brankář ustál!

28:48
    Olomouc zatím zvládá oslabení skvěle, protože sparťany drží v pozicích, ze kterých nemohou zakončovat a důrazně se je dohrává. Hanáci se navíc osvobozují.

28:21
    Sparta má tak ideální příležitost odskočit, protože má dlouhou přesilovku, kterou začíná v pásmu soupeře.

28:12
    Obránce Sparty se těžce zvedal z ledu, po návštěvě střídačky pro něj utkání končí. Nedivil bych se, kdyby šlo o otřes mozku.

28:02
    Aleš Poledna (OLO) dohrál u mantinelu Davida, za což dostává pět minut plus trest do konce utkání!

27:36
    Sparta pokračuje ve své aktivitě, jenže výraznější šance nepřichází a Olomouc se úspěšně brání.

26:54
    Vzápětí ujeli hosté do přečíslení dvou na jednoho, leč jejich šanci zastavuje lapačka brankáře Krbečka.

26:41
    Šindelek se na pravé straně přiřítil z druhé vlny, ale svou střelu z hranice kruhu poslal jen nad branku!

26:09
    Nebezpečný tlak Sparty skončil horkým bramborem v brankovišti Olomouce, ale Špunar nakonec situaci zvládl.

25:10
    Polednova střela od modré letí mimo sparťanskou branku, vzápětí je hostům odpískán ofsajd po nahození puku.

25:00
    Defenziva Sparty se teď nepohodla kolem své branky, ale Krbeček dokázal puk zachytit a hru přerušit.

24:51
    Bez úspěchu, protože po špatné kombinaci přichází ztráta a brejk Olomouce.

24:20
    Nahození Tomova od modré čáry Špunar neviděl, ale na štěstí pro jeho tým byl kotouč sražen mimo branku. Tlak Sparty však pokračuje!

24:02
    Pobyt v útočném pásmu trval jen pár vteřin, načež musel Špunar likvidovat dva střelecké pokusy v krátkém sledu – úspěšně.

23:26
    Ofsajdové postavení sparťanů dává Hanákům naději, protože po vhazování ve středním pásmu jdou do útoku!

23:15
    Tichý šikovně propašoval kotouč do útočné třetiny, a když už se zdálo, že svou akci nezakončí, z otočky dokázal prověřit Krbečka.

22:45
    Sparta se neúspěšně dobývala do útočného pásma, při čemž její snahu přerušil hvizd sudího – ofsajd.

22:15
    Sudí přerušuje hru, protože kotouč vletěl ve středním pásmu do Chvátalovy výstroje, aniž by sparťanský bek tušil, kde ho má.

21:45
    Oba týmy se přetahovaly o kotouč v rohu olomouckého pásma, kde byli nakonec úspěšnější hosté a osvobozují se.

21:22
    Olomouc se osvobodila jen na pár vteřin, protože sparťané okamžitě rozjeli další útok a usazují se na útočné polovině.

20:44
    Sparta na Hanáky vlétla, ale prudká střela Jana Krupičky z pravého kruhu letí jen mimo domácí branku.

20:01

Už je tomu tak! Viděli jsme atraktivní první třetinu, ve které začali lépe Hanáci, ale pak se hra vyrovnala a Jan Špunar musel několikrát skvěle zasáhnout. Ačkoliv mu následně pomohla horní tyčka, proti důrazné dorážce Jana Krupičky byl bezmocný.

Aktivní Olomouc ale vzápětí vyrovnala, když sparťanské defenziva ujel Stanislav Ruda a pěknou kličkou do bekhendu vyrovnal.

20:00

19:53
    Dva nájezdy sparťanských útočníků končí neúspěchem, tudíž se zdá, že první třetina skončí nerozhodným výsledkem.

19:36
    Defenziva Olomouce jim však nedaruje ani kousek prostoru, důrazným napadáním vybojovala puk a přenáší hru do středního pásma.

19:10
    Brejk Sparty po vyhraném vhazování neskončil střeleckým pokusem, přesto se sparťané drží na puku a kombinují.

18:35
    Hanáci občas mají problémy s přechodem útočné modré, protože už poněkolikáté si nepohlídali ofsajdové postavení.

18:17
    Olomouc je po vyrovnání při chuti, ale k dalšímu ohrožení Krbečka se alespoň prozatím nedostává.

17:40
    Rozhodčí fouká do píšťalky, protože sparťanům nevyšla přihrávka přes všechny čáry – zakázané uvolnění.

16:52
    Blesková odpověď Hanáků! Defenziva Sparty propadla, když za sebou nechala STANISLAVA RUDU, který jel sám na Krbečka a pěknou kličkou do bekhendu vyrovnal. Asistence: Daniel Ministr.

16:27
    Brejk dvou na dva táhl Hauser, který objel branku, a přestože se zdálo, že jeho přihrávka před brankoviště nikoho nenajde, puk srazil Vitouch a důrazný PETR HAUSER ho usměrnil do branky. Asistence: Michal Vitouch, Jakub Tůma.

15:50
    Do zajímavé pozice před brankou se natlačil Theimer, ale proti přesile tří červených hráčů nedokázal ideálně zakončit.

15:26
    Hanáci udrželi střední pásmo, získali kotouč a vydali se do útoku, jenže znovu je zastavuje hvizd sudího – ofsajd.

15:19
    Sparta má problémy s rozehrávkou, kterou hosté dobře napadají.

14:44
    Olomouc vytlačuje hru na polovinu Sparty, ale v posledních minutách je pasivnějším mužstvem.

14:18
    Skvělý Špunar zasahuje! Přečíslení Sparty ve třech proti dvěma zakončil z levé strany Hauser, jehož střelu vyrazil brankář Hanáků vyrážečkou – parádní zákrok.

13:55
    Vydařená pasáž Sparty už další šanci nenabídla, role se obrací a do útoku se znovu žene Olomouc.

13:15
    Tipsport arenou znovu zacinkala branková konstrukce, ale Zembol tentokrát z velkého úhlu trefil jen bok soupeřovy branky.

13:09
    Na modré čáře se dostal ke kotouči Theimer, jehož střela tahem orazítkovala horní tyčku!

12:35
    Nezadařilo se ani po chybné rozehrávce Sparty, po které hosté stříleli z kruhu, ale Krbeček byl pozorný.

12:15
    Přesilovka Hanákům zatím vůbec nevychází, protože se v podstatě nedostali do jediného zakončení.

11:33
    Sparta se úspěšně brání, navíc zahrozila, když Vitouch vyvezl kotouč až do rohu útočného pásma a svou zadovkou pobídl Hausera. Brankář Špunar se ale zaskočit nenechal a přední tyčku uhlídal.

10:39
    Olomouc se vydala do brejku, který zastavuje až faul Filipa Ducháče (SPA) – dvě minuty za vražení na hrazení.

10:14
    Senčák dobře zabojoval v rohu útočného pásma, kde vybojoval zdánlivě ztracený kotouč, ale zadovka na Vitoucha mu nevyšla.

09:36
    Zakázaným uvolněním se tentokrát provinili hosté, kteří se tak stěhují zpět před svého brankáře.

09:21
    Vydařenou střelu z pravé strany dokázal Špunar vyrazit, načež se hosté osvobozují a mohou vystřídat.

08:59
    Hanáci si při brejku nepohlídali ofsajd, prohráli vhazování ve středním pásmu a musí se bránit kolem své branky.

08:30
    Dvakrát v krátkém sledu pálil Zembol, ale nejprve trefil z druhé vlny jen bránícího hráče, načež byl jeho druhý pokus sražen mimo.

08:08
    Nahození do útočného pásma sparťanům nevyšlo, protože kotouč proletěl za brankovou čáru bez teče – zakázané uvolnění.

07:33
    Šindelek se pokoušel uvolnit v levém kruhu, a přestože se zdálo, že svůj šikovný průnik dotáhne, nakonec mu bránící hráč zablokoval hůl. Sparta musí pro puk zpět ke své brance.

07:08
    Na modré čáře dostal nabito Kubánek, jenž ale trefil pouze prvního hráče před sebou. Mora vyhazuje kotouč ven z pásma.

06:32
    Na druhé straně musel zasahovat Krbeček, jenž si se střelou ze strany poradil a následně Hanáci mířili jen mimo branku.

05:47
    Sparta ujela do zajímavého přečíslení, ale nehlídaný Vitouch nedokázal na pravé tyčce trefit kotouč! Velká šance domácího útočníka!

05:40
    Ofenzivní akci Hanáků zastavil ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

05:26
    Nepřesnosti v kombinaci vidíme na obou stranách, což oběma týmům ztěžuje situaci při zakládání ofenzivních výpadů.

04:45
    Sparta dostala kotouč do útočné třetiny, jenže si nedokázala vytvořit soustavný tlak, po němž by mohla vystřelit – Hanáci se osvobozují.

04:09
    Hanáci nebezpečně zaútočili, načež musel Krbeček nadvakrát zasahovat. Nejprve si pohlídal střelu z mezikruží a následně se úspěšně přilepil ke své pravé tyčce, kam směřovala dorážka soupeře.

03:56
    Vitouch nezpracoval prudkou přihrávku do středního pásma, načež se pokoušel vybojovat puk v třetině soupeře, ale obránce byl u kotouče rychleji.

03:27
    Olomouci se nedaří vytvořit soustavný tlak v útočném pásmu, kde sparťanská defenziva pracuje zodpovědně.

02:46
    I nadále se hraje převážně na sparťanské polovině, zatímco sparťané hrozí z brejků, ale když už se dostanou do zakončení, míří nepřesně.

02:01
    Prudká střela z levého kruhu orazítkovala jen plexisklo za brankou Mory, následně kotouč opouští obranné pásmo hostů.

01:20
    Sparta se vzápětí usazuje na útočné polovině, ale Hanáci se dobře brání a nedovolují domácím ohrozit Špunara.

00:55
    Spartě se nepodařilo přejít střední pásmo, ze kterého se do útoku vydala Olomouc, jenže Krbečka podruhé neohrozila.

00:29
    Olomouc vstoupila do utkání aktivně, načež jako první prověřila brankáře soupeře, ale Krbeček zasáhl proti střele z kruhu svou lapačkou.

00:01

HC Sparta Praha: Krbeček – Tomov, Šindelek, Tůma, David, Ducháč, Chvátal, Port – Senčák, Kubánek, Hauser, Krupička, Kalný, Slavíček, Vágner, Theimer, M. Vitouch, Zembol.

HC Olomouc: Špunar – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Kučera, Zapletal, Fasner, Matašovský, Tarnoczy, Ruda

Rozhodčí: Květoň – Svobodová, Zíka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 17. Hauser (Vitouch, Tůma), 32. Hauser (Ducháč) – 17. Ruda (Ministr), 46. Kučera (Tarnoczy), 64. Kučera (Ministr)

Rozhodčí: Květoň – Svobodová, Zíka