Dukla – Hranice 29:21 (kon.) | Karviná – SHC Maloměřice 38:31 (kon.) | Jičín – Plzeň 26:32 (kon.)
Zubří – Lovosice 41:29 (kon.)
HCB Karviná
38:31 (16:19)
SHC Maloměřice Brno
Sobota 30.10.2021, 18:00 • Hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 9. kolo
    60
    No tak tohle byla velká paráda! Denis Harabiš lapil vysokou přihrávku do své dlaně a takřka okamžitě míč usměrnil pod víko! Parádní akce! (38:31)
    60
    Autorem zřejmě posledního zásahu mamutů v tomto utkání je Jan Hliničan. (37:31)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (37:31)
    59
    Přesně minutu a půl před sirénou dává gól Matěj Pelák, nyní skórovala už takřka celá domácí soupiska. (37:30)
    58
    Vít Kučera sice prožil individuálně povedený zápas, ani jeho osmá branka ale hostům body nepřinese. (36:30)
    58
    Své střelecké portfolio v závěru střetnutí rozšiřuje Ondřej Skalický, trefil se už popáté. (36:29)
    56
    Na konci šestapadesáté minuty přichází další kosmetická úprava skóre, trefil se Lukáš Koubek. (35:29)
    56
    O pouhých dvanáct sekund později přichází odpověď, a to z dílny produktivního Davida Růži. (35:28)
    56
    Střela Jiřího Havláta z pravé strany se od země odrazila přesně do vzdálenějšího dolního rohu. (34:28)

55
    Oddechový čas pro hosty. (34:27)
    55
    Střela Ondřeje Skalického se třepotá v síti, další vítězství Karviné už je naprosto jisté. (34:27)
    53
    Karvinský útok je k nezastavení, obzvlášť Denis Harabiš. Ten se nyní prosadil už podeváté! (33:27)
    52
    Domácí nepřipouští ani náznak dramatu a zásahem Davida Růži si pojišťují svůj náskok. (32:27)
    52
    Na listině úspěšných střelců dnešního utkání nebude po střele k bližší tyči chybět ani Kristian Kolář. (31:27)
    51
    Slavomír Mlotek ze sebe setřásl dva protihráče a dalším gólem navýšil náskok svého výběru. (31:26)
    50
    Rychlou reakci z rukávu vytáhl Vít Kučera, pro kterého je to už sedmý přesný zásah v utkání. (30:26)
    50
    Karviná pokořila hranici třiceti zásahů, po konci oddechového času skóruje Denis Harabiš. (30:25)

49
    Oddechový čas pro domácí. (29:25)
    47
    O půl minuty později se na druhém konci palubovky hravě prosadil Michal Dostalík. (29:25)
    47
    Karviná poprvé v utkání vede o pět gólu a jde si za dalšími body, trefil se Slavomír Mlotek. (29:24)
    46
    Skalický zachytil dlouhou přihrávku a vydal se před maloměřického gólmana, kterého hravě překonal. (28:24)
    45
    Hosté bojují dál, obávám se však, že to nebude dost. Michal Dostalík se prosazuje. (27:24)
    44
    Opuštěnou svatyni Maloměřic trefuje Denis Harabiš. Dovolím si říct, že o vítězi je rozhodnuto. (27:23)
    43
    Divokou třináctou minutu druhého poločasu uzavírá svou čtvrtou ranou v utkání Lukáš Koubek. (26:23)
    43
    Dění před Mokrošem úplně odvrátilo pozornost od Harabiše, který se prosadil z úniku. (26:22)

43
    Za faul je trestán Viktor Hastík (MAL), Brno tato vyloučení zbytečně sráží k zemi. (26:22)
    42
    Rychlý protiútok v branku přetavil Denis Harabiš, Karviná se znovu těší z tříbrankového náskoku. (25:22)
    41
    Viktor Hastík si vyskočil nad dotěrného protihráče a uklidil mičudu do dolní části karvinské klece. (24:22)
    40
    Což se hostům vůbec, ale vůbec nepovedlo. Sekundy po Kučerovi dává další branku Skalický. (24:21)
    40
    Jiskru naděje pro hosty vykřesal Vít Kučera, klíčové teď bude zastavit rozjetý domácí útok. (23:21)
    39
    Znovu Vojtěch Patzel, brněnský gólman ani tentokrát neměl proti jeho projektilu šanci. (23:20)
    38
    Dělovka Vojtěcha Patzela končí v síti, Maloměřice to teď budou mít pořádně těžké... (22:20)

38
    Třetí vyloučení Maloměřic ve druhém poločase, na dvě minuty tým oslabuje Viktor Hastík (MAL). (21:20)

37
    Oddechový čas pro hosty. (21:20)
    37
    Obrat dokonán, poprvé v zápase dává gól Ondřej Skalický a nutí Brno si vzít timeout! (21:20)
    36
    Jen několik sekund poté máme znovu srovnáno, a to díky zásahu Patrika Fulneka. (20:20)
    36
    Ale pozor, Maloměřice nehodlají hodit flintu do žita a brankou Víta Kučery se vrací do vedení! (19:20)

35
    Mamuti si hru v plném počtu moc dlouho neužili, tentokrát je z plochy vykázán Lukáš Koubek (MAL). (19:19)
    35
    Brno se po dlouhém dobývání branky neprosadilo, naopak Harabiš ze svižného výpadu skóruje. (19:19)

34
    Na vyrovnání si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, Koňařík totiž střelu do dolní části branky parádně vykopl pravou nohou! (18:19)
    33
    David Růža podruhé, favorit už prohrává jen o jeden gól! S brněnskými hráči to nevypadá dobře. (18:19)

32
    Hra mamutů se zřejmě rychle rozpadá, Jiří Havlát (MAL) opouští palubovku s dvouminutovým trestem. (17:19)
    32
    Pod první přesný projektil druhého poločasu se podepsal David Růža, Karviná stahuje manko. (17:19)

30
    Brněnští zneškodnili protiútok Karviné a poločas zakončí s překvapivým náskokem! (16:19)
    30
    Viktor Hastík podstřelem rozvlnil síť domácí svatyně, mamuti jdou do tříbrankového trháku! (16:19)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (16:18)
    29
    No, zatím to tak nevypadá. Podruhé v utkání se na listinu střelců zapisuje Jiří Havlát. (16:18)
    28
    V polovině osmadvacáté minuty skóruje David Růža, podaří se Karviné před pauzou srovnat? (16:17)
    27
    Oslabení neoslabení, Maloměřicím je to jedno a díky Michal Dostalíkovi přidávají další zásah. (15:17)

27
    Komplikace pro hosty! Na dvě minuty se za faul z hrací plochy klidí Lukáš Koubek (MAL). (15:16)
    27
    Poprvé v utkání se prosazuje Vojtěch Patzel, domácí jsou znovu na dostřel k vyrovnání. (15:16)
    27
    František Geist dává šestnáctý gól mamutů, Karviné se stále nedaří dostat outsidera pod kontrolu. (14:16)
    26
    Jak je důležité míti Harabiše. Denis Harabiš ze sedmi metrů i tentokrát mířil naprosto přesně. (14:15)
    26
    Mezi úspěšné střelce hostujícího celku se zařadil Viktor Hastík, v karvinské hale je mrtvolné ticho. (13:15)
    25
    Pět a půl minuty před koncem dává další gól Denis Harabiš, Brno znovu vede jen o branku. (13:14)
    24
    Maloměřice se v extrémně vyrovnaném střetnutí poprvé ujímají dvougólového náskoku, a to díky další přesné střele Víta Kučery. (12:14)
    23
    Filip Jung ani tentokrát nepromarnil šanci a skóruje podruhé, Maloměřice stále drží s Karvinou krok. (12:13)
    22
    Denis Harabiš se podruhé ve střetnutí trefuje ze hry, domácí se trefují navzdory početní nevýhodě. (12:12)
    21
    Maloměřičtí početní výhodu bleskově přetavují v gól, svou žlutou kartu odčinil Filip Jung. (11:12)

21
    Slavomíra Mlotka (KAR) na palubovce dvě minuty neuvidíme, mamuti mají přesilovku. (11:11)
    21
    Denis Harabiš následně nařízenou sedmičku opět hravě využil, Karviná srovnává skóre. (11:11)

20
    Rozhodčí podruhé v zápase vytahuje z kapsy žlutou kartou, kterou vidí Filip Jung (MAL). (10:11)
    20
    Dlouhé čekání na gól rozsekl Lukáš Koubek, který vrací Maloměřicím jednobrankový náskok. (10:11)
    17
    Karviná ale svému soupeři nenechává ani chvilku klid a opět hned srovnává, gól dal Solák. (10:10)
    17
    Dlouhé dobývání domácího brankoviště přineslo úspěch, střelou do dolní části klece skóruje Kučera. (9:10)

16
    Oddechový čas pro hosty. (9:9)
    16
    Petr Široký se uvolnil na pravém křídle a poslal balón přesně do vzdálenějšího vinglu. (9:9)
    16
    Lukáš Koubek za hrobového ticha v karvinské hale ze sedmi metrů překonává Petra Mokroše. (8:9)
    14
    Nicolas Noworyta dnes zatím podává skvělý výkon, Karviná se díky němu drží v kontaktu s Brnem. (8:8)
    14
    Dlouhý pobyt před karvinskou brankou přeci jen končí zásahem, Michal Dostalík dává gól. (7:8)
    13
    Hostující obrana ani tentokrát včas nezneškodnila Nicolase Noworytu, který dává svůj druhý gól. (7:7)
    12
    S góly se po opatrném úvodu střetnutí roztrhl pytel, trend potvrzuje zásah z dílny Viktora Hastíka. (6:7)
    12
    Denis Harabiš na rozdíl od Fulneka z hranice sedmi metrů nezaváhal a vyrovnává stav bitvy. (6:6)
    11
    Hosté stále bojují a s papírově silnějším soupeřem drží krok, podruhé se trefuje Vít Kučera. (5:6)
    10
    Poprvé v utkání se prosazuje Nicolas Noworyta, desátá minuty hry byla pěkně divoká. (5:5)
    10
    Nemýlil se ovšem ani Koubek na druhém konci hrací plochy, Brno je znovu ve vedení. (4:5)
    10
    A to se jim také daří, na začátku desáté minuty maže poslední zbytky hostujícího náskoku Fulnek. (4:4)
    9
    Karviná se přibližuje k vyrovnání, po zneškodnění hostujícího útoku šel dopředu Slavomír Mlotek. (3:4)
    8
    Petr Široký si ale pro protihráče připravil rychlou odpověď, oba góly od sebe dělilo jen deset sekund. (2:4)
    8
    Bitva se zatím vyvíjí velmi zajímavě, čtvrtou branku prudkou ranou k pravé tyči přidává Koubek. (1:4)
    7
    A pozor, svou žlutou kartu zásahem odčinil Jiří Havlát a Maloměřice vedou o dvě branky. (1:3)
    6
    Na zakončení Viktora Hastíka už ale nestačil, mamuti se znovu ujímají náskoku. (1:2)
    4
    Máme vyrovnáno, bleskový protiútok z pravé strany v první domácí gól přetavil Denis Harabiš. (1:1)

3
    Jiří Havlát (MAL) je za zákrok na zakončujícího protihráče potrestán žlutou kartou. (0:1)
    2
    Lehká střela Víta Kučery jen tak tak zajela za brankovou čáru, hosté odskakují do vedení! (0:1)