Dukla – Hranice 29:21 (kon.) | Karviná – SHC Maloměřice 38:31 (kon.) | Jičín – Plzeň 26:32 (kon.)
Zubří – Lovosice 41:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
41:29 (20:14)
HK FCC Město Lovosice
Sobota 30.10.2021, 18:00Chance Extraliga mužů • 9. kolo

HC ROBE Zubří – Lovci Lovosice 41:29 (20:14)
    Nejvíce branek: Mořkovský 9, Mičkal 7, Jurka 6 – J. Motl 7, Trkovský 7, Kupa 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 0 – 1/1. Vyloučení: 4:2.

Zápas je u konce. Atraktivní a ofenzivní utkání dnes čítalo plných sedmdesát branek. Druhý poločas ale byl celý spíše o jednom týmu. Zubří ještě zvětšilo šestibrankový polštář z prvního poločasu. Místy dokonce vyhrávalo o gólů jedenáct a díky skvělému závěru mezi týmy je ve finále až dvanáctibrankový rozdíl. (19:35:08)

Konec zápasu. (41:29)
    60
    Lukáš Mořkovský přidává ještě jednu, finální branku dvě sekundy před koncem. (41:29)
    59
    Čtyřicítka pokořena! David Mazurek k tomu nyní pomohl zatím třetí brankou. (40:29)
    58
    Jaroslav Trkovský si vzal na starost míč a poslal ho do branky, čímž snížil na desetigólový rozdíl a zaznamenal sedmý úspěšný hod v zápase. (39:29)
    57
    Druhou branku v téže minutě dokázal vsítit Lukáš Mořkovský. (39:28)
    57
    ROBE posílá na plac čerstvé hráče. Josef Dobeš si připisuje premiérovou trefu a Zubří je blízko čtyřicítce. (38:28)
    56
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský). (37:28)
    56
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský). (37:27)

55
    Vyloučení v týmu Lovci Lovosice (Josef Jonáš). (36:27)
    55
    Pátá branka Jaroslava Trkovského v utkání znamená opětovné snížení na devět branek. (36:27)
    53
    Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Mika). (36:26)

52
    Peter Dávid si vyžádal oddechový čas. (35:26)
    51
    Patrik Stach ale na druhé straně rychle odpověděl, vsítil v početní výhodě a zapsal svou premiérovou trefu. (35:26)
    51
    Zubří zvolilo početní nevýhodu s šesti hráči v poli bez brankáře. Bohdan Mizera dokázal skórovat. (35:25)