Michalovce – DHC Plzeň 41:19 (kon.) | Kynžvart – Poruba 36:27 (kon.) | Hodonín – Šaľa 27:29 (kon.)
Most – Olomouc 32:21 (kon.)
Házená Kynžvart
36:27 (22:13)
DHC Sokol Poruba
Sobota 30.10.2021, 16:00 • Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 8. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou příště! (17:30:46)

Nováček ze západu Čech znovu ukázal, že v nejvyšší soutěži není jen do počtu, a vytáhl z rukávu další skvělé představení! Kynžvart díky parádnímu výkonu zejména v ofenzívě přejel Porubu 36:27 a v suchém triku dokráčel k zisku dalších dvou bodů, které ho díky prohře Plzně v Michalovcích vyšvihnou na čtvrté místo tabulky. Ostravankám dnes na půdě soupeřek nevyšlo takřka nic, nepovedl se jim hlavně první poločas.

Házená Kynžvart – DHC Sokol Poruba 36:27 (22:13)
    Nejvíce branek: Jovičevićová 8, K. Königová 6, V. Dvořáková 6 – Polášková 6/4, Michalíková 6, Dybalová 5. Rozhodčí: Kremláček, Procházka. Sedmimetrové hody: 0 – 5/4. Vyloučení: 5:1.

Konec zápasu. (36:27)
    60
    Tentokrát to už Veronice Dvořákové vyšlo, Kynžvart dělá definitivní tečku za dnešním střetnutím. (36:27)

60
    Zakončení Dvořákové bylo zblokováno, domácí hráčky se ale následně rychle vrátily na balón. (35:27)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (35:27)

59
    Oddechový čas pro domácí. (35:27)

58
    Nepovedený výpad hostujícího celku vrací míč do držení Kynžvartu, který má bitvu pod kontrolou. (35:27)
    57
    Přesilovku využila Alžběta Michalíková. Uvidíme, co nyní v útoku předvedou domácí hráčky. (35:27)

56
    Domácí se budou muset obejít bez Barbory Tesařové (KYN), která opět na dvě minuty mizí ze hry. (35:26)
    56
    Svou první trefou v utkání skóre kosmeticky upravuje Ivana Salašová, je to o devět gólů. (35:26)
    56
    Tamara Jovičevićová je dnes ve formě a přidává další přesný zásah, svůj osmý v dnešním utkání. (35:25)

55
    Poruba promarnila další pobyt v útočné polovině, po ztrátě miče se hra přesouvá k její brance. (34:25)

55
    Míříme do finiše, do konce utkání zbývá odehrát posledních pět minut. O vítězi je rozhodnuto. (34:25)
    54
    Projektil z dílny Tamary Jovičovićové jen tak tak proklouzl za brankovou čáru. (34:25)

53
    Ani další střela hostujícího celku neprošla za domácí gólmanu, k míči se dostává Kynžvart. (33:25)

53
    Polášková zakončila ze středu palubovky, její střela ale šla jen těsně vedle pravé tyče. (33:25)
    52
    Poruba ani tentokrát nezvládla zabránit gólu, pod který se podepisuje Kristýna Königová. (33:25)