Chlumec n/C – Liberec B 2:3 (kon.) | Zbuzany – Dukla B 0:1 (kon.) | Přepeře – Jablonec B 2:1 (kon.)
Ústí n/O – Velvary 0:2 (kon.) | Živanice – Brozany 0:0 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
2:3 (2:1)
Slovan Liberec B
Sobota 30.10.2021, 10:15 • Městský fotbalový stadion, Chlumec nad Cidlinou • Česká fotbalová liga (B) • 14. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (12:10:53)

Je dobojováno! Liberec sice skoro sedmdesát minut hráč o jednoho hráče méně, ale i přesto si z Chlumce nad Cidlinou odveze všechny tři body za vítězství 3:2. Zápas se pro liberecký tým nevyvíjel dobře, jelikož se domácí dostali do dvoubrankového vedení zásluhou kapitána Tomáše Bastina, který se dvakrát trefil z penalty. Liberecký obrat začal v prvním poločase Justen Shelden Kranthove, který dokázal navázat na druhý gól soupeře a snížil na rozdíl jediné branky. Pak dlouho nic nebezpečného nebylo, až do 81. minuty, kdy dokázal vyrovnat David Vyčítal. Tečku za celým utkáním dodal Lubomír Tupta, který v samotném závěru rozhodnul toto utkání pro liberecký tým.

90+3
    90+2. TUPTA - 2:3

90+2
    Tým Liberec B právě vstřelil branku! Tak přece jenom ještě nechal rozhodčí pokračovat utkání a Liberec toho využil. LUBOMÍR TUPTA utekl obráncům a následně dokázal přelobovat i domácího brankáře Macha. Liberec tedy otáčí nepříznivý průběh utkání – 2:3.

90+2
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Marek Bína, přichází Filip Zvěřina.

90+2
    Liberec měl k dispozici poslední standardní situaci v tomto utkání, která se ale úplně podle představ nepovedla.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jan Novotný (FK Chlumec nad Cidlinou).

90+1
    Tento zápas se prodlouží o dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Za malý moment se dozvíme počet nastavených minut ve druhém poločase. Zatímco sledujeme tlak Chlumce.

89
    Konec utkání je tedy. Chlumec by rád využil své početní výhody, ale nedokáže se v ofenzivní části hřiště najít.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jan Málek, přichází Adam Knobloch.

87
    Liberec se dokázal ubránit tlaku a v tuto chvíli drží míč na svých kopačkách a nehodlá půjčit míč svému soupeři.

86
    Další rohový kop domácího týmu byl odvrácen do bezpečné vzdálenosti od liberecké branky. Chlumec bude na polovině hřiště vhazovat.

85
    Samko se skvěle zbavil dvou obránců a udržel tak míč pro svůj tým. Chlumec se nebezpečně přibližuje liberecké brance.

84
    Parádní signál z přímého kopu málem vyšel. Jenže Tomáš Bastin svou hlavičku na zadní tyči poslal pouze nad branku.

83
    Rozhodčí si všimnul nedovoleného zákroku jednoho z hostujících obránců. Chlumec má další standardní situaci.

82
    Chlumec ihned z následující akce vytěžil rohový kop, ale ten byl z pohledu liberecké obrany úplně neškodný.
    81. VYČÍTAL - 2:2

Radim Polák

Branky: 10. Bastin (pen.), 19. Bastin (pen.) – 20. Kranthove, 81. Vyčítal, 90+2. Tupta

Karty:   64. Havlena (CCN), 80. Samko (CCN), 90+1. J. Novotný (CCN) – 47. O. Novotný (LBB)   18. Šulc (LBB)

FK Chlumec nad Cidlinou: O. Mach – Jakab, Finěk, Havlena (79. J. Novotný), Krčál, Samko, Bastin (C), Čížek, Labík, Havel, Žahourek
    Náhradníci: Petr – Lukič, J. Novotný, Kopáč, Holec, Jarkovský

Slovan Liberec B: Pešl – Černický (C), Bína (90+2. Zvěřina), Šulc, Juzvak, Winkler (46. Málek) (88. Knobloch), Polyák (46. Daněk), O. Novotný (70. Vyčítal), Michal, Tupta, Kranthove
    Náhradníci: Musil – Daněk, Horňáček, Zvěřina, Knobloch, Vyčítal, Málek

Rozhodčí: Drábek – Braun, A. Mach