Olomouc B – FKM Vysočina Jihlava 3:1 (kon.) | Slovácko B – Rosice 3:1 (kon.) | Uničov – Blansko 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko B
3:1 (1:0)
FC Slovan Rosice
Neděle 31.10.2021, 10:15 • Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Já se tímto s Vámi loučím, věřím, že jste si dnešní přenos z utkání užili a přeji příjemný zbytek neděle. (12:07:22)

Utkání je za námi, béčko Slovácka v tabulce díky dnešní zasloužené výhře přeskočilo svého dnešního soupeře, a je tedy momentálně šesté. Dobře se tak naladilo na zápas za týden, kdy ho bude hostit béčko Baníku. Naopak Rosice se pokusí spravit si chuť v domácím zápase proti Otrokovicím.

Gólový účet druhé půle otevřel ve 47. minutě po parádní kombinaci Juroška, krásnou střelou ale dokázal snížit o pět minut později Selinger. Pavel Juroška byl ale stále při chuti, což dokázal v 68. minutě, když se ve vápně uvolnil po přihrávce Yohanny a vstřelil třetí a poslední gól svého týmu.

90+3

90+2
    Na druhé straně se k zakončení dostal i Vecheta, byl ale tísněn a nedokázal mu dát dostatečnou razanci.

90+2
    Pěkně pronikl středem hřiště Novák a přihrál Kozlovi, po jehož sklepnutí pálil Fila. Borek ale dokázal střele zamezit v cestě do sítě.

90+1
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Šíp.

90+1
    Útočným faulem na Zezulovi se provinil ve vzdušném souboji Vecheta.

90
    Černý zkoušel z dálky překvapit Borka, jeho střela plachtí nad.

89
    K nebezpečné střele z otočky se uvolnil Novák, k jeho smůle ale dokázal do trajektorie jeho pumelice vložit hlavu jeden z hráčů Slovácka.

89
    Rosice mohou ohrozit branku domácích dlouhým autem.

88
    V akci opět Yohanna, tentokráte se provinil faulem na Buchtu.

87
    Vecheta sklepl balon Yohannovi, který si ale uřízl příliš velký krajíc chleba a o míč přišel.

86
    Ani rána kapitána Rosic Černého na druhé straně nedopadla o moc lépe.

85
    Aldinova střela levačkou neohrozila branku, nýbrž přidělala vrásky na čele majiteli černého Fordu na parkovišti, který minula skutečně o pár decimetrů.