Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:4 (kon.)
Pittsburgh – New Jersey 2:4 (kon.) | San Jose – Winnipeg 2:1 (po pr.) | St. Louis – Chicago 1:0 (kon.)
Colorado – Minnesota 4:1 (kon.) | Vancouver – Edmonton 1:2 (kon.) | Calgary – Philadelphia 4:0 (kon.)
Carolina – Arizona 2:1 (kon.) | Anaheim – Montreal 4:2 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 3:2 (kon.)
New Jersey – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh Penguins
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
New Jersey Devils
Neděle 31.10.2021, 01:07 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (02:45:23)

Ještě doplním, že utkání sledovalo 17 452 diváků.

1. Andreas Johnsson (NJD) – 2+0
    2. Jesper Bratt (NJD) – 1+1
    3. Jimmy Vesey (NJD) – 1+0

Česká a slovenská stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 účast, 0 střel na branku, TM 0, čas na ledě 15:20
    Marián Studenič (NJD) – 0+0, -1 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 12:21
    Tomáš Tatar (NJD) – 0+0, 0 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 13:11

Tristan Jarry (PIT) – 36 zákroků, 4 OG, úspěšnost 90%, odchytal 58:56
    Jonathan Bernier (NJD) – 33 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,3%, odchytal 60:00

Střely na branku: 35 – 40

Je konec! New Jersey nakonec vítězí na ledě Pittsburghu 4:2. V úvodu třetí části sice dokázal vyrovnat domácí McGinn, jenže Tučňáci následný tlak ve vedoucí branku nepřetavili. Rozhodující moment přišel tři minuty před koncem, kdy Crosby podrazil soupeře a sudí nařídil trestné střílení. To s přehledem proměnil Jesper Bratt. Penguins poté riskovali při hře bez brankáře, při které přidal pojistku Andreas Johnsson.

59:20
    Domácí kouč si vyžádal oddechový čas! Penguins naskočí na led bez brankáře a budou chtít zdramatizovat závěrečné sekundy!

59:20
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě).

59:10
    Pittsburgh se sice dostal do útočného pásma, ale hostující brankář si prudké nahození od modré čáry bez větších problémů dokázal pohlídat.
    58:17 Andreas JOHNSSON - 2:4

58:17
    Devils právě vstřelili branku!
    Je to jasné! New Jersey přidává čtvrtý zásah do prázdné branky! ANDREAS JOHNSSON se dostal s pukem do útočného pásma a neměl problém přesně zamířit. Asistence: P.K.Subban.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
    57:00 Jesper BRATT - 2:3

57:00
    New Jersey se tři minuty před koncem základní hrací doby dostává do vedení! JESPER BRATT při nájezdu zvolil bekhendový blafák, položil si Jarryho a zasunul puk do branky!

57:00
    Trestné střílení pro New Jersey! Bratt byl faulován při zakončení a sudí ukázal nájezd!

56:35

56:03
    Domácí získali kotouč za svou brankou a poslali jej přes celé kluziště za klec New Jersey. Defenziva Pittsburghu v posledních minutách pracuje skvěle.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. D. Heinen (Aston-Reese, Riikola), 43. B. McGinn (Blueger, Aston-Reese) – 20. A. Johnsson (Bratt, D. Hamilton), 38. Vesey, 57. Bratt (TS), 59. A. Johnsson (P. K. Subban)

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Marino, Dumoulin (A), Ruhwedel, Matheson, Riikola, M. Pettersson – Rodrigues, Crosby (C), Guentzel – Kasperi Kapanen, J. Carter (A), Zucker – B. McGinn, Blueger, Aston-Reese – D. Heinen, Boyle, D. O'Connor.
    New Jersey Devils: J. Bernier (Wedgewood) – D. Hamilton (A), Graves, Severson (A), Ty Smith, P. K. Subban, Siegenthaler – Tatar, N. Hischier (C), Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Vesey, M. McLeod, Šarangovič – Studenič, F. Gauthier, Kuokkanen.

Rozhodčí: Meier, Syvret – Murray, Berg

Diváci: 17 452