Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 2:4 (kon.) | Kazaň – Omsk 2:1 (kon.)
Nižněkamsk – Kunlun 3:5 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Jokerit Helsinky
Pondělí 01.11.2021, 13:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek prvního listopadového dne. (15:53:54)

Využití: 0 – 0

Třetí třetina se ukázala být ta rozhodující. Finský tým po šesti minutách jejího trvání prolomil střelecké trápení a ujal se těsného vedení. Domácí se sice snažili vyrovnat, v závěru hráli i v šesti proti čtyřem, ale dnes jim nebylo přáno, naopak soupeř pár vteřin před koncem gólem do prázdné brány pečetil svou výhru.

59:56 David SKLENIČKA - 0:2

59:56
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Hosté čtyři vteřiny před koncem rozhodující definitivně o své výhře. Normanovi se povedlo dostat puk do středního pásma, kam najel z trestné lavice navrátivší se DAVID SKLENIČKA, jenž byl sice zahákován, ale přesto se mu povedlo v pádu poslat puk do prázdné svatyně Novosibirsku.
    Asistence: John Norman.