Interobal Plzeň – Svarog Teplice 2:4 (kon.)
SK Interobal Plzeň
2:4 (2:3)
Svarog FC Teplice
Středa 03.11.2021, 20:30 • SH Lokomotiva Plzeň • Pohár Svazu futsalu ČR • Čtvrtfinále

Děkujeme za pozornost, futsalu zdar. (22:24:33)

Teplice postupují do semifinále poháru SFČR, kde doplní Mělník, Slavii a Chrudim. O jejich soupeři rozhodne los. Plzeň dnes nastoupila bez Ricka a Seidlera, ve druhém poločase už nenaskočil ani Holý a Vnuk se objevil na place jenom při powerplay, tj. zhruba na pět minut. Nicméně i tak byl Interobal Svarogu ve druhém poločase vyrovnaným soupeřem. Za své vystoupení ve druhém dějství si Zdráhal, Havel, Štrajt, Künstner, Buchta a Rešetár zaslouží pochvalu. Mimochodem v dresu hosté se nedostal na palubovku jediný český hráč, a tak se explzeňská trojice Matas, Slavík, Abrham nepotkala na hřišti se svými bývalými spoluhráči.

39:57
    Domácí ještě kombinovali, pak si hosté poradili s centrem Vnuka z levé strany.

39:40
    Hůla si zakřičel a vyrazil nákop Němce z brankoviště do zámezí.

39:21
    Teplice tahaly čas Duartem, Hůla potom nakopával, ale Interobal chyboval v rozehrávce.

39:16
    I kvůli tomu si můžu vzít Teplice timeout.

39:16
    Teplice se ubránily a odkoply míč přes celé hřiště vedle levé tyče, k tomu přispěl ještě obránce Plzně svou tečí.

39:11
    Při rychlém kontru byl zasažený Kozár na levé straně, pátý faul Teplic a volný přímý kop Vnuka z jedenácti metrů.

38:51
    Vnuk střílel z dálky vysoko nad branku, Němec se vrátil do brány. Hosté rychle rozehráli a Varela napálil z otočky na levé straně bližší tyč!

38:34
    Vnuk nastřeloval míč zhruba do levé poloviny brankoviště, reklamoval ruku a krátkou penaltu, bez úspěchu.

38:28
    Štrajtův centr z pravé strany odkopl bek z brankoviště.

38:14
    Buchtovu střelu tečoval bek vedle pravé tyče.

38:01
    Vnuk se pořádně vytočil, když zjistil, že Diece zůstal ležet v brankovišti.

37:56
    Štrajt udělal clonu Vnukovi, ten nahrál z pravé strany k přední tyči, následně neprocedil Rešetár míč do sítě z brankoviště přes val hráčů.

37:40
    Vnuk postrčil Štrajtovi na pravou stranu, jeho centr levačkou zablokoval Senra.

37:30
    Zase naskakuje Vnuk na palubovku a zároveň Štrajt v dresu brankáře.

37:15
    Hůla posílal výhoz na levou stranu, kde Havel sklepl míč hlavou do autu.

Vít Muzikář

Branky: 5. Künstner (Němec), 14. Kozár – 9. Varela, 10. Adriano, 20. Diece, 22. Varela

Karty:   10. Pacheco (STP), 28. Varela (STP), 29. Felipinho (STP)

SK Interobal Plzeň: Němec (Vahala, Luhový) – Zdráhal, Havel, Štrajt, Künstner – Rešetár (C), Buchta, Kozár, Holý – Vnuk.
    Svarog FC Teplice: Hůla (Mareš) – Diece, Adriano (C), Senra, Varela – Pacheco, Rhouila, Slavík, Duarte, Felipinho, Abrham, Matas.

Rozhodčí: Kaštánek – Chládek