Skalica – Humenné 5:3 (kon.) | Trnava – Topoľčany 3:4 (po pr.) | Pov. Bystrica – Martin 3:4 (kon.)
Levice – Žiar nad Hronom 5:3 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:4 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:1)
HC Topoľčany
sk Středa 03.11.2021, 17:30 • Zimný štadión Trnava • 1. liga (SR) • 14. kolo

Dnešný duel je úspešne za nami. Zo zisku dvoch bodov sa napokon tešia hostia z Topoľčian, ktorí dokázali v predĺžení zápas zlomiť na svoju stranu. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (19:42:44)

63:36 Patrik BEČKA - 3:4

63:36
    Topoľčany dali gól!
    Gól strelil PATRIK BEČKA, ktorý unikol po ľavej strane a tvrdou ranou zaisťuje svojmu tímu dva body!

62:05
    Bekendové zakončenie Trnavčanov končí neúspechom.

61:19
    Veľká šanca Topoľčian zostáva nevyužitá! Skvelý zákrok domáceho brankára.

60:45
    Predĺženie vo formáte 3 na 3 je mimoriadne fyzicky náročné, ale atraktívne, pretože puk lieta zo strany na stranu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Domáci napokon dorovnali a o osude zápasu rozhodne predĺženie, respektíve samostatné nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:59
    Záverečných 60 sekúnd je už v plnom prúde.

57:38
    Uvidíme, či sa bude ešte v riadnom hracom čase meniť skóre.

56:12
    Po topoľčianskom ofsajde bude nasledovať vhadzovanie v strednom pásme.

55:49
    Záverečná časť dnešného zápasu sa pomerne kúskuje.

55:00
    Do konca riadneho hracieho času dnešného zápasu zostáva už len päť minút.
    53:52 Vladimir ANTONOV - 3:3

53:52
    Trnava dala gól!
    Gól strelil VLADIMIR ANTONOV. Ten mal trošku času a presne umiestnenou strelou vyrovnáva stav dnešného zápasu! Asistencie: Dávid Okoličány, Roman Kukumberg.

51:08
    Dnešné stretnutie sleduje 165 divákov.

Matúš Macháč

Branky a nahrávky: 5. Miklík (Holovič, Semaňák), 38. Šandor (Jurák, Vuorijärvi), 54. Antonov (Okoličány, Kukumberg) – 21. Kluka, 24. Vereš (Matej, Legalin), 31. Legalin (Kluka, Gergel), 64. Bečka

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Schmidt, Kliment, Semaňák, Rašin, Hajda, Vuorijärvi, Poldruhák – Miklík, Holovič, Ružek – Antonov, Kukumberg, Okoličány – Jurák, Kupka, Šandor – Litavec, Adamčík, Mrava
    HC Topoľčany: Marinov – Kapičák, Novák, Dúžek, Bystričan, Rohaľ, Zekucia, Ďurech, A. Gergel – Ručkay, Čaládi, Novák – Kluka, Bečka, D. Gergel – Matej, Legalin, Vereš – Kováč, Hvizdoš, Gubo

Rozhodčí: Marián Valachovič – Ivan Haringa, Marek Makúch