Ufa – Omsk 2:4 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 4:5 (po pr.) | Nižněkamsk – Vladivostok 5:2 (kon.)
Dynamo Moskva – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 5:6 (0:1 po s.n.) | Riga – Soči 0:3 (kon.)
Barys Nur-Sultan
4:5 (1:2, 2:0, 1:2 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Pátek 05.11.2021, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:56:23)

Československá stopa v utkání

Roman Will (CLJ) – 24 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,7%
    Lukáš Sedlák (CLJ) – 0+0, 8 střel na branku, čas na ledě 19:47

Střely na branku: 28 – 37

Je hotovo! V prodloužení o svém triumfu nakonec rozhodl hostující Traktork Čeljabinsk, který tak vítězí 5:4. Domácí sice měli zajímavé náznaky, ale o rozhodnutí se postaral Vitalij Kravcov.

62:17 Vitalij KRAVCOV - 4:5

62:17
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Bonusový bod si nakonec z Kazachstánu odveze Traktor Čeljabinsk! V prodloužení se v útočném pásmu uvolnil VITALIJ KRAVCOV a bekhendovou ránou na přední tyč překonal brankáře!

62:05
    Roman Will se nenechal rozhodit překvapivým nahozením z pravé strany a jednoduše kotouč vyrazil k mantinelu.

61:36
    Na opačné straně se do zakončení hnal Darren Dietz, ale kolem obránce v bílém vypálit nedokázal. Sledujeme velký boj.

61:10
    Nikita Těrtyšnyj střílel z levého kruhu, jenže jeho rána jen zaduněla o mantinel za brankou. Defenziva Barysu ale nechává domácím moře prostoru.

60:36
    Jakob Lilja dostal nabito na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale jeho dělovka skončila na bruslích soupeře v bílém dresu.

60:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Hosté se ihned vydali do útoku, ale první výpad Traktoru k zakončení nevedl.

60:01

Základní hrací doba o vítězi dnešního souboje nerozhodla. Po šedesáti minutách totiž platí stav 4:4. Náskok Barysu sice navýšil Michajlis, který dovršil hattrick, jenž za hosty snížil v přesilovce Kalinin a o vyrovnání se postaral Tělegin.

60:00

59:29
    Vladimir A. Tkačov se dostal do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend a zakončil. Jeho projektil zápěstím skončil na betonu brankáře.

59:02
    Valk získal puk v obranném pásmu a obloučkem jej nahodil do pásma útočného. V závěru základní hrací doby se probudili i diváci, kteří ženou Barys do útoku.

58:32

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 15. Frattin (Michajlis, D. Dietz), 30. Michajlis (Gurkov), 33. Michajlis (D. Dietz), 48. Michajlis (D. Dietz) – 20. Jarullin (Pilut), 20. Kravcov (V. A. Tkačov), 54. S. Kalinin (Jarullin, Kravcov), 56. S. Tělegin (Těrtyšnyj, V. Abramov), 63. Kravcov

Barys Nur-Sultan: Ortio (Bojarkin) – Šalapov, Alsing, D. Dietz, Martinsson, Orechov, Samat Danijar, R. Savčenko – Kajyržan, J. Berglund, Frattin – Michajlis, Valk, J. Lilja – Petuchov, Gurkov, Asetov – Savickij, Šestakov, A. Zubov – Šaichmeddenov.
    Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Jarullin, Pilut, Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, I. Isajev – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin – V. Abramov, L. Sedlák, Těrtyšnyj – V. A. Tkačov, Osnovin, Kravcov – Fatějev, Šolochov, Kapustin.