Liberec – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
Plzeň – Olomouc 0:0 (kon.)
FC Hradec Králové
1:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 06.11.2021, 15:00 • LOKOTRANS ARÉNA, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 14. kolo

90
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Adam Vlkanova, přichází Štěpán Harazim.

87
    Svou čtvrtou žlutou kartu v sezoně viděl Roman Potočný, který si neodpustil kritiku verdiktu hlavního rozhodčího Batíka.

81
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází David Buchta, přichází Dyjan Carlos de Azevedo.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Erik Prekop, přichází Daniel Vašulín.
    73. Nemanja KUZMANOVIĆ - 1:1

73
    Baník právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic hosté srovnávají! Parádní přihrávku Lukáše Budínského si doběhl NEMANJA KUZMANOVIĆ, který si přebral míč, kličkou obelstil obránce a poté parádně zavěsil do horního růžku u přední tyče. 1:1. Asistence: Lukáš Budínský.

72
    První žlutou kartu na straně Hradce Králové viděl Filip Novotný.

71
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Filip Kaloč, přichází Lukáš Budínský.
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Gigli Ndefe, přichází Roman Potočný.
    65. Filip KUBALA - 1:0

65
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Domácí se v 65. minutě dostávají do vedení! Hromadu prostoru na pravé straně dostal Erik Prekop, jehož centr si ve vápně našel jeden z nejmenších hráčů na hřišti Adam Vlkanova. Královéhradecký kapitán přihrál hlavou k noze FILIPA KUBALY, který si těsně před Budinským poradil. 1:0. Asistence: Adam Vlkanova.

60
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Pavel Dvořák, přichází Filip Kubala.

48
    Žlutou kartu dostává Ladislav Almási (FC Baník Ostrava).

44
    Domácí si vytvořili zatím největší šanci prvního poločasu! Dvořák posunul na Vlkanovu, který si naváděl míč do šestnáctky. Jeho střelu mírně zasáhl Filip Kaloč, od jehož nohy se hrací předmět odrazil do tyče. Velké štěstí pro Baník.

22
    První žlutou kartu utkání viděl po faulu na Erika Prekopa hostující Gigli Ndefe. Domácí se chystají na rozehrání standardní situace.
    1. Almásiho hlavička v síti neskončila

1
    Na konci první minuty se Baník dostal do zajímavé šance. Centr Jiřího Fleišmana si našel Ladislav Almási, jenž z malého vápna hlavičkoval zhruba metr nad horní tyč.