FKM Vysočina Jihlava – Frýdek-Místek 2:3 (kon.) | Vratimov – Kroměříž 1:4 (kon.) | Blansko – Hlučín 0:1 (kon.)
D. Benešov – Olomouc B 0:2 (kon.) | Rosice – Zlínsko 3:2 (kon.) | Vrchovina – Vel. Meziříčí 3:2 (kon.)
FC Slovan Rosice
3:2 (2:0)
FC Zlínsko
Sobota 06.11.2021, 14:00Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:10:54)

Rosice se díky výhře posunují z osmého místa na páté se ztrátou dvou bodů na aktuálně čtvrtý Hlučín. Otrokovice bohužel zůstávají stále na poslední příčce. S tímhle se pokusí něco udělat v domácím zápase proti třetí Ostravě B, který je čeká už příští týden v sobotu.

Zápas je u konce! První poločas patřil hlavně domácím, což si hosté kvůli nepříznivému vývoji 2-0 nemohli nechat líbit, a tak do druhé půle naskočili s o dost větší chutí hrát, čímž hned v úvodu druhého poločasu dokázali snížit skóre na 2-1 po střele Petra Zapalače. Od této doby byl zápas sice vyrovnaný, ale o několik minut později přišel faul na jednoho z domácích a penaltou posunul svůj tým blíže k zisku tří bodů kapitán Jakub Černý. Zbytek základní hrací doby byli domácí víc opatrnější směrem dozadu. Tohle dělalo velký problém hostům, kteří se stěží dostávali na útočnou půli, avšak ve chvíli, kdy hlavní sudí odpočítával poslední vteřiny, aby mohl odpískat konec utkání, tak střelou pod horní tyč aspoň snížil konečný stav utkání Michal Suchý na 3-2.

90+3
    90+3. SUCHÝ - 3:2

90+3
    MICHAL SUCHÝ zužitkoval snahu svého týmu v závěru utkání a po několika nepovedených pokusech hráčů v červeném se právě on u zadní tyče ujmul balónu a zavěsil pod horní tyč.

90+2
    Novák přečetl a zabránil skluzem přihrávku hostů, která mířila za obranu.

90
    Centr na zadní tyč našel hráče v červeném, kterému se z velkého úhlu podařilo odhlavičkovat pouze do rukavic brankáře.

89
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Kozel.
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Král.

87
    Žlutou kartu dostává Kršák (FC Slovan Rosice).

86
    Hostům se i napotřetí nepovedlo odkopnout balón do bezpečí a celá situace končí rohovým kopem pro domácí.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Selinger, přichází Šíp.

83
    Selinger centrem našel svého spoluhráče, který se dostal k hlavičce, avšak razance byla příliš mála a brankář Konečný s přehledem míč uklidil do rukavic.

82
    Nákop hostů na hranici soupeřovy šestnáctky nakonec končí útočným faulem.

81
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Přikryl, přichází Suchý.

79
    Podklouznutí jednoho ze stoperů Otrokovic ve vlastní šestnáctce zajistilo obrovskou příležitost Tomáši Selingrovi, který z bezprostřední vzdálenosti pálil těsně mimo k pravé tyči.

76
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Praks, přichází Kršák.

74
    Hosté teď mají problém se dostat na soupeřovu půli a špatnou přihrávkou pouze míč odevzdali.