Bayern – Freiburg 2:1 (kon.) | Bochum – Hoffenheim 2:0 (kon.) | Stuttgart – Bielefeld 0:1 (kon.)
Wolfsburg – Augsburg 1:0 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 2:1 (kon.)
VfL Bochum
2:0 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 06.11.2021, 15:30 • Rewirpowerstadion, Bochum • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:32:18)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:20.

Je konec! Bochum zvítězil nad Hoffenheimem 2:0.
    V 15. minutě mohl poslat hosty do vedení Kramarič, ale těsně přestřelil. V 19. minutě to mohl napravit Bebou, ale rovněž neproměnil velkou šanci. V 62. minutě musel Baumann zakročit proti skvělé střele domácího hráče. V 67. minutě jsme se už dočkali gólu, který vstřelil domácí Novothny. V 76. minutě Bochum získal penaltu, ke které se postavil brankář Riemann, ale přestřelil! Následně to byli domácí, jenž si vytvořili několik šancí, ale nakonec se v 90+7. minutě trefil z vlastní poloviny Pantovič a ustanovil skóre na 2:0.

90+7

90+7
    Bochum právě vstřelil branku!
    Je hotovo, jelikož domácí celek zvyšuje své vedení na 2:0! Na rohový kop šel také brankář Baumann, ovšem k míči se posléze dostali domácí a po přihrávce Holtmanna vystřelil ještě ze své poloviny MILOŠ PANTOVIČ, jenž trefil prázdnou bránu Hoffenheimu! Asistence: Gerrit Holtmann.

90+6
    Florian Grillitsch dostal míč do vápna z levé strany a následuje poslední rohový kop Hoffenheimu!

90+6
    Oliver Baumann vyběhl skoro až ke středu hrací plochy, aby vypomohl svým spoluhráčům.

90+5
    Po centru do vápna se ale srazili dva domácí hráči a hra je přerušená.

90+4
    Hoffenheim má poslední minutu na srovnání a nyní získal autové vhazování.

90+3
    Gerrit Holtmann se ocitl v naprosté tutovce, když běžel sám na bránu Hoffenheimu, ale následně zakončil do levé tyče!

90+2
    Poté přišel faul Kevina Vogta uprostřed hrací plochy.

90+1
    Takuma Asano mohl definitivně rozhodnout o výhře Bochumu, ale jeho rána z voleje orazítkovala spojnici brankové konstrukce!

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

89
    Hoffenheim se sice snaží, ale nemůže si nadále vypracovat nic nebezpečného.

87
    Fanoušci domácího celku hlasitě povzbuzují svůj celek a Bochum je velice blízko ke třem bodům, které ho dostanou trochu dál od sestupových pozic.

86
    Ihlas Bebou dával balón do šestnáctky z pravého křídla, ale obrana Bochumu byla opět připravená.

85
    Následně se Bochum dostal do rychlého brejku, ale přihrávku zastavil obránce Hoffenheimu.

84
    Manuel Riemann tentokrát musel rychle vyběhnout ze své brány, aby odkopl míč, ke kterému se blížil hostující útočník.

82
    Domácí celek ovšem nyní má pod kontrolou míč a nepouští soupeře vůbec ke své svatyni.