Winnipeg – Chicago 5:1 (kon.) | Edmonton – NY Rangers 6:5 (po pr.) | Vancouver – Nashville 2:3 (kon.)
Anaheim – Arizona 3:1 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 3:2 (po pr.) | Ottawa – Tampa 3:5 (kon.)
Florida – Carolina 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
New Jersey Devils
Sobota 06.11.2021, 03:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Dramatický zápas vyzněl lépe pro domácí, kteří vyhrávají v prodloužení. Pavel Zacha gólem v poslední minutě poslal utkání do prodloužení, ve kterém o výhře Los Angeles rozhodl Alex Iafallo. (06:28:25)

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, bod za výhru prodloužení získává Los Angeles. Před brankou zůstal volný ALEX IAFALLO, který získal přihrávku a rychle zakončoval do horní části branky. Asistence: Phillip Danault.

60:28
    Domácí se dostali do situaci dva na jednoho, ale zakončující Kale Clague trefil jen brankáře.

60:01
    Úvodní buly v prodloužení pro domácí.

60:01

Oba týmy mají bod, pro hosty ho zachránil Pavel Zacha. O další bod se bude bojovat.

60:00

59:50
    Už se pravděpodobně nic nestane a uvidíme prodloužení.
    59:36 Pavel ZACHA - 2:2

59:36
    Devils právě vstřelili branku!
    Hostům to vyšlo a je vyrovnáno. Tvrdou ránou z kruhu poslal kotouč do horního rohu branky PAVEL ZACHA. Skvělou práci odvedl přihrávají Graves. Asistence: Ryan Graves a Jesper Bratt .

59:24
    Pavel Zacha z dobré pozice nedokázal vypálit přesněji.

59:00
    Zacha a jeho kolegové kombinují v útočném pásmu. Zatím čekají na velkou šanci.

58:45
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Kings. Hosté budou pokračovat v šesti.

58:34
    Hosté odvolávají brankáře, zkouší to v šesti.

58:17
    Devisl rozehrávají od své branky, P. K. Subban má puk pod kontrolou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hosté se nyní usadili v útočném pásmu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 40. A. Kempe (D. Brown, Kopitar), 57. Kaliyev (M. Roy, Athanasiou), 61. Iafallo (Danault) – 44. Bratt (N. Hischier, A. Johnsson), 60. Zacha (Graves, Bratt)

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Clague, Edler, M. Roy, O. Määttä, M. Anderson, Björnfot – D. Brown, Kopitar, Athanasiou – Iafallo, Danault, A. Kempe – T. Moore, Kupari, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.
    New Jersey Devils: Blackwood (J. Bernier) – Geertsen, Graves, Severson, Ty Smith, P. K. Subban, Siegenthaler – Holtz, N. Hischier, Zacha – Bratt, Mercer, A. Johnsson – Tatar, M. McLeod, Šarangovič – Vesey, F. Gauthier, Kuokkanen.

Rozhodčí: Rehman, Luxmore – Mills, Johnson

Diváci: 16 045