Opava – Vel. Meziříčí 7:1 (kon.) | Hronov – Děčín 4:3 (po pr.) | Letňany – Jablonec n/N 8:2 (kon.)
Nová Paka – Bílina 9:4 (kon.) | Příbram – Cheb 6:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:6 (kon.)
Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 0:2 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 2:4 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 3:5 (kon.) | Klatovy – Tábor 1:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 06.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 14. kolo

Góly a přihrávky

Ondřej Sluštík (1+0), Filip Krzak (1+0), Jakub Mach (0+1)

Martin Gregar (1+0), Marek Prokš (0+1), Lukáš Zukal (0+1), Jan Wasserbauer (1+1), Martin PLeva (0+3), Ondřej Kovářů (2+0), Martin Lojek (0+1) (19:14:18)

Čím blíže byl konec utkání, tím vyhrocenější zápas byl. Jenom v posledních 20 minutách bylo rozdáno 14 trestných minut, pro představu za předchozích 40 minuty bylo rozdáno trestných minut pouze 8.

V posledních dvaceti minutách padlo po jednom gólu na obou stranách, nejprve zvýšil na 4:1 pro hosty Ondřej Kovářů, následně na 2:4 snížil Filip Krzak, ale po tomto gólu se již skóre neměnilo a tak si hosté odváží výhru 4:2.

Po konečném hvizdu se v rohu obranného pásma domácích strhla potyčka mezi oběma týmy.

59:33
    Hosté se usadili v útočném pásmu.

59:15
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Krzak – 2 min., nedovolené bránění).

58:40
    Marek Slavík při střele trefil padajícího obránce do brusle.

58:30
    Zakázané uvolnění hostů.

58:22
    Patrik Gola střílel, ale puk byl tečován nad bránu.

58:16
    Domácí tým s 6 hráči na ledě, na vhazování Jakub Mach.

58:16
    Domácí využívají oddechový čas k poradě.

58:01
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

58:01
    Oba týmy v plném počtu.

57:25
    Filip Krzak trefil vyrážečku brankáře Čápa.

56:56
    Domácí vyhráli vhazování a kombinují v útočném pásmu.

56:40
    Domácí zkoušejí variantu bez brankáře při hře 4 na 4.

56:01
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Vaněk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Adam – 2 min., sekání).

55:36
    Hosté se osvobozují vyhozením.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 15. Sluštík, 47. Krzak (J.Mach) – 10. Gregar (Prokš, Zukal), 24. Wasserbauer (Pleva), 36. Kovářů (Wasserbauer, Pleva), 43. Kovářů (Pleva, Lojek)

HC ISMM Kopřivnice: Bartošák (Kučera) – Krzak, Slavík, Bail, Marek (A), Vacula, Fojtík – Indrst, Gola, Sluštík (A), Hotěk, Vaněk, Suchý, Mach M., Pokorný, Mach J. (C), Häring, Pargáč, Urban – trenér: Jaroslav Kofroň
    SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Pleva (C), Zukal, Lojek, Váňa, Pražák, Půža – Čermák, Jícha, Štěpánek, Kovářů, Wasserbauer, Prokš (A), Adam, Bureš (A), Gregar – trenér: Martin Sobotka

Rozhodčí: Reich – Bubela, Bezděk