Ostrava B – Slovácko B 2:4 (kon.) | Znojmo – Uh. Brod 4:1 (kon.) | Zlín B – Uničov 1:1 (kon.)
FC Zlín B
1:1 (0:0)
SK Uničov
Neděle 07.11.2021, 10:30Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Je konec! Rezerva Zlína nakonec uhrála s Uničovem remízu 1:1. Domácí se patnáct minut před koncem utkání dostali do vedení zásluhou Lehkého. Za hosty srovnal dvě minuty před koncem Michalík. (12:32:15)

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Žlutou kartu dostává Slovák (FC Fastav Zlín B).
    88. MICHALÍK - 1:1

88
    Uničov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Hostující celek dokázal dvě minuty před koncem vyrovnat po standardní situaci. O vyrovnávací branku se postaral ŠIMON MICHALÍK!

87
    Můčka po levé straně prošel do blízkosti velkého vápna, kam chtěl procedit přihrávku vnějším nártem, jenže trefil soupeře.

86
    Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Uvidíme, zda dnešní duel dohraje.

84
    Mlýnek spěchal s míčem vpřed po levé straně. Na polovině hřiště si obhodil obránce, ale míč už neudržel.

83
    Zlín se usadil na polovině Uničova, kde domácí hráči kombinují kolem velkého vápna, ale zatím se nedostávají do zakončení.

81
    Můčka fauloval na polovině hrací plochy a poslal soupeře k zemi. Domácí Zlín nasbírá další cenné sekundy k dobru.

80
    Uničov se usadil na polovině soupeře, ale kombinace hostů se zatím odehrává daleko od velkého vápna.

79
    Žlutou kartu dostává Pobořil (FC Fastav Zlín B).

78
    Domácí Zlín je po vstřelení úvodní branky na koni a nadále se tlačí do útoku. Centr z levé strany hostující brankář na poslední chvíli zastavil.
    76. LEHKÝ - 1:0

76
    Tým Zlín B právě vstřelil branku! Domácí celek se patnáct minut před koncem dnešního souboje dostává do vedení! Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, kde se v chumlu prosadil FILIP LEHKÝ!

75
    Lehký z levé strany odcentroval do pokutového území, nicméně brankář Uvízl vyrazil ven z branky a míč vyboxoval.

74
    Další akci Uničova zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Rozehrávat bude domácí Zlín.