Villarreal – Getafe 1:0 (kon.) | Valencia – Atlético 3:3 (kon.) | Mallorca – Elche 2:2 (kon.)
Osasuna – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Real Betis – Sevilla 0:2 (kon.)
RCD Mallorca
2:2 (0:0)
Elche CF
Neděle 07.11.2021, 18:30 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 13. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (20:25:48)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 11:19.

Je dobojováno. Utkání La Ligy mezi Mallorcou a Elche bylo dlouho poměrně nudné a bez zápletky, rozmezí 68. a 75. minuty ale nabídlo parádní podívanou. Hosté se nejprve ujali vedení po gólu Boyého. Krátce nato srovnal skóre z penalty veterán Salva Sevilla, sotva o tři minuty později ale hostům vrátil vedení svým druhým gólem Boyé! Užuž se zdálo, že si Elche v boji o záchranu připíše extrémně důležité tři body, v poslední minutě nastaveného času ale Pablo Maffeo srovnal na konečných 2:2.

90+6

90+5
    Mallorca právě vstřelila branku!
    To jsou věci, Mallorští v poslední minutě nastavení vyrovnávají na 2:2! Dani Rodríguez od rohového praporku nacentroval míč na zadní tyč, kde zůstal trestuhodně neobsazený PABLO MAFFEO a hlavou usměrnil balon do sítě!

90+4
    Po trmě-vrmě před pokutovým územím Elche se dostal ke střele Dani Rodríguez, jeho pokus byl ale sražen do zámezí.

90+3
    Franco Russo se teď provinil zbytečným útočným faulem, hostující Antonio Barragán leží na trávníku a sbírá cenné vteřinky.

90+2
    Domácí měli k dispozici přímý kop z místa nedaleko hranice pokutového území, Dani Rodríguez ale svou střelu nasměroval přímo do míst, kde se vyskytoval připravený brankář Badía.

90+1
    Na stadionu v Palmě už se rozběhlo pětiminutové nastavení!

90
    Svěřenci Frana Escriby kombinují na útočné polovině, to už se rozběhla poslední minuta základního časového rámce.

89
    Účel ale toto i jiná drobná pozdržení v podání hostujícího celku plní dokonale, domácí jsou zcela z rytmu a na žádný závěrečný nápor to aktuálně nevypadá...

88
    Pedro Bigas s rozehrávkou otálel tak dlouho, až dostal žlutou kartu za zdržování hry.

86
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lucas Boyé, přichází Ivan Marcone.

86
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Omar Mascarell, přichází Diego González.

85
    Centr Jaumeho Costy z levé strany obrana Elche srazila jen k domácímu Danimu Rodríguezovi, ten ale s míčem nic kloudného nevymyslel.

84
    Maffeův centr z pravé strany si Edgar Badía pohlídal a s rozehrávkou od své branky pochopitelně vůbec nespěchá.

83
    Lucas Boyé fauloval na polovině hřiště, domácí si tak budou moci rozehrávku v klidu zopakovat.

82
    Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Jordi Mboula.

80
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Lucas Pérez, přichází Darío Benedetto.

Vojtěch Balon

Branky: 72. Sevilla (pen.), 90+5. Maffeo (D. Rodríguez) – 68. Boyé, 75. Boyé (Mojica)

Karty:   17. Russo (MLR), 59. Baba (MLR) – 33. Boyé (ELC), 38. Barragán (ELC), 88. Bigas (ELC)

RCD Mallorca: Reina – Maffeo, Valjent, Russo, J. Costa – Baba (77. de Galarreta), Sevilla (82. Mboula) – Lee Kang-in (77. Prats), A. Sánchez (64. Ndiaye), D. Rodríguez – Ángel Rodríguez (64. Niño).
    Náhradníci: Greif, Román – Battaglia, Febas, Lago Junior, Mboula, Ndiaye, Niño, Oliván, Prats, de Galarreta, Sastre.

Elche CF: E. Badía – Barragán, Roco, Bigas, Mojica – Lucas Pérez (80. Benedetto), Gumbau, Mascarell (86. González), Fidel (67. Josan) – Pastore (67. Josema) – Boyé (86. Marcone).
    Náhradníci: Casilla, Werner – Jony Álamo, Benedetto, Carrillo, Donald, González, Josan, Josema, Marcone, Milla, Verdú.

Rozhodčí: Melero – Martínez, Méndez