Espanyol – Granada 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Barcelona 3:3 (kon.) | Alavés – Levante 2:1 (kon.)
Real Madrid – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Espanyol Barcelona
2:0 (2:0)
Granada CF
Sobota 06.11.2021, 14:00 • RCDE Stadium, Barcelona • Španělská LaLiga • 13. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (15:56:14)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:8. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:8.

Espanyol se aspoň na chvíli dostal v tabulce před slavnějšího městského rivala na deváté místo. Granada po čtyřech zápasech padla a je šestnáctá.

Souboj mezi Espanyolem a Granadou se v rámci třináctého kola LaLigy určitě zařadí mezi ty atraktivnější. O výsledku rozhodla již první půle, kdy Maximiano nestačil na úchvatný volej Pedrosy a pak ani na hlavičku de Tomáse. Ve druhé půli byla lepší Granada, jenže spalovala jednu šanci za druhou. Diego López předvedl proti hlavičkám kvantum skvělých zákroků.

90+5

90+4
    Velké zmatky u domácí branky! Několik střeleckých pokusů za sebou hostům nesedlo. Celé to končilo u Moliny, jenže ani on Lópeze zblízka neprostřelil.

90+2
    Maximiano vychytal Dimatu. Granada ihned přepla do ofenzivy. Už dlouho se hraje nahorů dolů bez nějakého vydechnutí. Rozhodně to není hra na údržbu.

90+1
    Nad rámec druhé půle se bude hrát dalších pět minut.

90
    Kličkovaná Luise Suáreze skončila na hranici šestnáctky. Na druhé straně Maximiano pohledem kontroloval nepřesnou střelu z dálky.

89
    Ze standardky Espanyol moc nevytěžil, ale hlavní pro něj je, že ukrojil další desítky vteřin ze zbývajícího času.

88
    Germán Sánchez uťal Pedrosův útočný výlet zastavením přihrávky do opuštěného malého vápna.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Adrián Embarba, přichází Lej Wu.

87
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Nany Landry Dimata.

85
    Darwin Machís se zleva přestěhoval až k ose, jenže z necelých pětadvaceti metrů Lópezovu bránu přestřelil.

83
    Ani jeden z trenérů asi nemůže být spokojen s prací obran a s kvalitou zakončení. Portugalský gólman Maximiano nyní čelil hlavičce Davida Lópeze.

82
    Teď už se situace na bojišti uklidnit musí. Probíhá ošetřování Escudera, který se přitom zapojil teprve nedávno.

80
    Bláznivý úsek hry nekončí. Zapojil se i Luis Suárez, jehož střela ale byla jednoznačně nejhorší z těch, které se za posledních deset minut urodily.

79
    Raúl de Tomás mohl hosty vyškolit z efektivity. Darder na něj pustil Vidalem centrovaný balón, ale střela do protipohybu Maximiana prosvištěla vedle brány.