Villarreal – Getafe 1:0 (kon.) | Valencia – Atlético 3:3 (kon.) | Mallorca – Elche 2:2 (kon.)
Osasuna – Real Sociedad 0:2 (kon.) | Real Betis – Sevilla 0:2 (kon.)
CA Osasuna
0:2 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 07.11.2021, 18:30 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 13. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (20:29:34)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:12.

Je konec! Favorit dnešního utkání v podobě San Sebastianu nakonec vítězí o dvě branky, když obě dal v druhém poločase. Hosté se poprvé prosadili až ve dvaasedmdesáté minutě, když přežili tutovou šanci domácích. Mikel Merino vypálil z hranice vápna a jeho pokus tečoval hráč Osasuny mimo dosah gólmana. O deset minut později navíc hosté kopali penaltu, kterou proměnil Adnan Januzaj velmi nekompromisně. Domácí celek už se následně nevzchopil k nějakému dramatu a po houževnatém boji padl 0:2.

90+3

90+3
    Ezequiel Ávila ještě ke konci utkání vyzkoušel slušnou ránu ze střední vzdálenosti. Álex Remiro ovšem na balón viděl a balón vyrazil na rohový kop.

90+2
    A do konce zápasu už nám chybí několik desítek sekund. Domácí celek sice drží míč na svých kopačkách, avšak je s ním daleko od soupeřovy svatyně.

90+1
    Martín Zubimendi nyní dostal žlutou kartu, když mu rozhodčí sečetl již několik faulů dohromady.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

89
    Hostující celek kombinuje na útočné polovině, zatímco domácí celek už moc nenapadá.

87
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Adnan Januzaj, přichází Julen Lobete.

86
    Osasuna to nyní ještě zkusila centrem do vápna, s tím si obrana hostí v pohodě poradila.

85
    Zápas už je pět minut před koncem vlastně rozhodnutý. San Sebastian se vrátí do čela španělské LaLigy. Oproti Bílému baletu ale bude mít o zápas více.

83
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Rubén García, přichází Roberto Torres.

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Kike García, přichází Ante Budimir.

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Manu Sánchez, přichází Cote.

83
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Silva, přichází Benat Turrientes.

82
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    ADNAN JANUZAJ potvrzuje svou stoprocentní úspěšnost při penaltách! Vyslal nechytatelnou bombu kousek od středu brány. Herrera ale skočil na druhou stranu, a neměl šanci na zákrok.

81
    Penalta pro San Sebastian!

80
    A do konce utkání nám chybí posledních deset minut! Osasuna je stále opařena inkasovanou brankou a nyní se vůbec nemůže dostat do tempa hry.

79
    Sergio Herrera poslal daleký výkop od své brány, načež následovalo několik soubojů na polovině hřiště. Ty skončily faulem domácího celku.