Espanyol – Granada 2:0 (kon.) | Celta Vigo – Barcelona 3:3 (kon.) | Alavés – Levante 2:1 (kon.)
Real Madrid – Rayo Vallecano 2:1 (kon.)
Real Madrid
2:1 (2:0)
Rayo Vallecano
Sobota 06.11.2021, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 13. kolo

Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (23:03:37)

Real tak vede tabulku nejvyšší španělské soutěže o dva body, druhý San Sebastian může odpovědět zítra v souboji s Pampelonou. Vallecano se nachází na šesté pozici

Real měl utkání skvěle rozehrané a vypadalo to na jasnou záležitost. Drtivou část zápasu kontroloval hru, jenže v 75. minutě zahrozil Bébé a trefil z rychlého kontru mezi nohama Alaby přední tyč. Ten o minutu později zaváhal při centru Álvara Garcíi a tečoval zakončení hlavou v podání vyskakujícího Falcaa. Falcao naskočil na plac v 69. minutě, ale vydržel kvůli zranění jen dvanáct minut než jej musel trenér stáhnout. Nicméně hosté najednou po jeho gólu cítili i šanci na bod. V nastavení byl blízko Valentín a za již překonaného Courtoise zaskakoval dnes již bývalý německý reprezentant Kroos. Hostům se následně nelíbil zákrok na Valentína při zakončení a podle jejich mínění se měla pískat penalta. Celou situaci si ještě vyříkávali s hlavním rozhodčím po konci duelu.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 6:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:14.

90+5

90+4
    Ztráta Realu. Vallecano mělo (asi) poslední šanci, jenže domácí si poradili s centrem z levé strany.

90+3
    Vallecano kopalo roh Bébém z pravé strany, ale následný pokus hlavou přeletěl bránu.

90+3
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Nacho Fernández.

Vallecano se ještě dožadovalo penalty za zákrok na Valentína po odehrání střely a hosté reklamovali šlapák v malém vápně. Jenže to vypadalo, že spíše Valentín šlápl soupeře.

90+1
    Obrovský závar v malém vápně nekončí gólem! Po zakončení Balliua u přední tyče do Camavingy doklepával Valentín, jenže Kroos v pádu zaskočil za Courtoise na čáře. Následně ještě vypálilo Vallecano z levé strany, ale Courtois natáhl ruku pod horní tyčí.

90+1
    Pozo sbíhal k přední tyči při centru z pravé strany, ale z druhé vlny neuspěl, přispěla k tomu i teč beka.

90
    Hazard seběhl na levou stranu, našel spoluhráče, jenž byl držený za dres u vápna, ale nepískalo se.

89
    Bébé trefil centrem zprava před sebou stojícího obránce, aut pro hosty.

88
    Vallecano kombinovalo až přišlo o míč, Real pak dostal výhodu, jenže na pravé straně nic zásadního nevymyslel.

87
    Real zablokoval střelu ze střední vzdálenosti a bude útočit.

86
    Camavinga se otočil kolem obránce na ose hřiště, ale poslal balón jen doprostřed brány.

85
    Real si vyměňuje balón takových pětadvacet metrů od brány soupeře.

84
    Hazard zakončoval hlavou na středu vápna a potom se vztekal, že sudí nařídil odkop od brány hostů.

83
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Lucas Vázquez.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Eden Hazard.