Marseille – Méty 0:0 (kon.) | Lorient – Brest 1:2 (kon.) | Nantes – Štrasburk 2:2 (kon.)
Remeš – Monaco 0:0 (kon.) | Saint-Étienne – Clermont Foot 3:2 (kon.) | Nice – Montpellier 0:1 (kon.)
Rennes – Lyon 4:1 (kon.)
FC Nantes
2:2 (1:1)
RC Štrasburk
Neděle 07.11.2021, 15:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 13. kolo

Fanoušci FC Nantes vůbec nejsou sopokojeni s bodem proti oslabenému soupeři. Nantes i ve druhém poločase šli do ryghlého vedení zásluhou Kolo Muaniho po centru Simona. Následně byl vyloučen Ajorque. Cesta k vátězství nemohla být lépe vydlážděna. Jenže i v deseti měl více příležitostí tým Štrasburku. Po hodině hry domácí od pohromy ještě zachránil Lafont, ale o šest minut později jinž inkasoval po trefě Thomassona. šest minut před koncem zlikvidoval střelu Blaseho brankář Sels a tak se nakonec body dělí za remízu 2:2. Mějte hezký zbytek večera. (17:04:34)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:12.

90+3

90+3
    Po výkopu brankáře Selse hlavní rozhodčí ukončil toto utkání.

90+3
    Centr Nantes byl sražen bránícím hráčem Štrasburku pouze mimo hrací plochu za postranní čáru.

90+3
    Rohový kop Štrasburku byl takticky rozehrán pouze nakrátko.

90+2
    K nelibosti domácích fanopušků byl odpískán faul na Habiba Dialla.

90+1
    Centr zleva odvrátila obrana štrasburku mimo své pokutové území.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Kombinace žlutozelených byla velmi nepřesná, což rozčílilo trenéra Antoine Kombouarého.

88
    FC Nnates je sice nastěhováno na útočné polovině, ale nic z toho.

87
    Zmatky před brankářem Selsem ukončuje až hvizd hlavního rozhodčího.

86
    Jeden hráč Nantes přihrávku předběhl, druhý jí dostal pouze na paty a balon následně ztratil ze své moci.

85
    Střídání v týmu RC Štrasburk: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Dimitri Liénard.

85
    Žlutou kartu dostává Charles Traoré (FC Nantes) za faul.

85
    Střela hráčů Nantes z druhé vlny mimo pokutové území se nezdařila.

84
    Střelu levačkou Ludovica Blase vytěsnil svou rukavicí do boční sítě brankář Sels – rohový kop pro Nantes!

83
    Obrana Štrasburku zapracovala ve svém pokutovém území velmi pozorně.

82
    V souboji jeden na jednoho byl na hranici pokutového území čistě obrán o míč Ludovic Blas.

Rostislav Králik

Branky: 20. K. Coulibaly (Simon), 48. Kolo Muani (Simon) – 44. Diallo (Sissoko), 68. Thomasson (Guilbert)

Karty:   6. Pallois (NAT), 85. Ch. Traoré (NAT) – 16. Caci (SSG)   52. Ajorque (SSG)

FC Nantes: Lafont (C) – D. Appiah, Castelletto, Pallois, Fábio (65. Ch. Traoré) – Girotto, Chirivella (78. Geubbels) – Simon, Blas, K. Coulibaly (65. Cyprien) – Kolo Muani.
    Náhradníci: Petrić – Ch. Traoré, Cyprien, Merlin, Moutoussamy, Pereira De Sa, Coco, Emond, Geubbels.

RC Štrasburk: Sels – Caci, Djiku (C), Nyamsi, Perrin, Guilbert – Thomasson (85. Liénard), Prcić, Sissoko (81. Bellegarde) – Ajorque, Diallo.
    Náhradníci: Kawašima – Le Marchand, Liénard, Bellegarde, Kandil, Diarra, Waris, Sahi.

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore

Diváci: 18 853