Ústí n/L – Frýdek-M. 4:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5 (1:2, 1:3, 2:0)
HC Frýdek-Místek
Neděle 07.11.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 23. kolo

Ústečtí hokejisté ve třetí třetině dokázali zápas zdramatizovat a snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo ani při závěrečné hře bez brankáře. V souboji o důležité tři body uspěl Frýdek-Místek. (09:21:30)

59:17
    Juraj Šimboch kryje ránu z bezprostřední blízkosti. Slovan se tlačí se vyrovnáním.

59:03
    Slovan hraje v šesti, buly v jeho útočném pásmu.

59:03
    Oddechový čas pro domácí.

59:03
    Buly v útočném pásmu Slovanu.

58:00
    Jan Křivohlávek vybojoval puk v útočném pásmu, hosté velmi dobře ví, kolik času zbývá.

57:28
    Ústí se usadilo v útočném pásmu. Jakub Trefný trefil jen hráče před sebou.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:33
    Domácí nyní rozehrávají od své branky, Michal Simon rychle dostal hru do útoku.

56:20
    Erik Mareš znovu pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář. Následně se bude vhazovat v útočném pásmu Slovanu.

55:53
    Erik Mareš minul od modré čáry branku.

55:50
    Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Domácí trenéři dali hráčům pokyny.

55:34
    Vrdlovcova střela byla ukrytá, puk končí mimo branku. Následně kryje hostující brankář puk. Komerční přestávka.

54:54
    Zakázané uvolnění znamená buly před domácí brankou.

54:05
    Jakub Adámek měl dost prostoru v útočném pásmu, ale k puku se nedostal. Sledujeme hodně dramatickou pasáž hry.

53:30
    Zakázané uvolnění proti Frýdku. Slovan diktuje hru, drží se v útočném pásmu.

53:23

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. M. Simon (Vrdlovec, D. Soukup), 37. T. Čermák (Ouřada), 47. D. Tůma (Vrdlovec) – 18. Peterek (Šlahař, Zbořil), 19. Komorski (Lyszczarczyk), 22. Teper (Lyszczarczyk), 23. Tadeáš Král (Peterek, Krzak)

HC Slovan Ústí nad Labem: L. Cikánek (Hamalčík) – Šidlík, Š. Havránek, Trefný, Vacík, Vladimír Brož (A), E. Mareš, Záruba – D. Tůma (C), Vrdlovec (A), Štěpán Bláha – M. Tůma, Milfait, Ondřej Bláha – M. Simon, D. Soukup, Ouřada – T. Čermák, Martin Bláha.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Nešpůrek) – Ciura, Teper (A), Zbořil, Matyáš, J. Adámek, Z. Malík, Krzak – Tadeáš Král, Peterek, Šlahař – Klimša, Matiaško, Lyszczarczyk – Komorski, Christov (C), Goiš – Křivohlávek, Ján Blaško.

Rozhodčí: Zavřel, Jaroš – Coubal, Kokrment