Florida – Carolina 5:2 (kon.) | Montreal – Vegas 2:5 (kon.) | Washington – Philadelphia 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 4:5 (2:3 po s.n.) | Winnipeg – NY Islanders 0:2 (kon.) | Columbus – Colorado 4:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:4 (po pr.) | Toronto – Boston 5:2 (kon.) | Arizona – Seattle 5:4 (kon.)
Calgary – NY Rangers 6:0 (kon.) | San Jose – New Jersey 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
San Jose Sharks
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Neděle 07.11.2021, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný nedělní den. Na počtenou! (06:27:01)

3. Jonathan Dahlén (SJS) – 1+0

Je za námi utkání mezi San Jose a New Jersey. Hosté dnes nevedli ani minutu, přesto ale berou dva body oni. Ve 25. minutě otevřel skóre utkání Rudolfs Balcers. O dvanáct minut později vyrovnal Ryan Graves, ale na začátku třetí třetiny se z přesilovky prosadil Jonathan Dahlén. Další branka padla až v 58. minutě, kdy se trefil Janne Kuokkanen. Prodloužení branku nenabídlo, a proto musela rozhodnout nájezdová loterie. V ní si počínali lépe Ďáblové, kterým vítězství přisoudil ve třetí sérii obránce Damon Severson.

Damon SEVERSON - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je DAMON SEVERSON.
    Damon SEVERSON

3. série
    1:2
    Damon Severson si rozhýbal brankáře Reimera a poté poslal touš nad jeho lapačku. Je rozhodnuto, dnes vítězí New Jersey!
    Tomáš HERTL

3. série
    1:1
    Tomáši Hertlovi se nájezd příliš nepovedl. Bernier jej dokázal vychytat.
    Alexander HOLTZ

2. série
    1:1
    Alexander Holtz zvolil tvrdou střelu, která ale zaduněla o beton Jamese Reimera.
    Rudolfs BALCERS

2. série
    1:1
    Balcers zazvonil o tyč. Tentokrát tedy domácí svůj nájezd neproměňují.
    Jesper BRATT

1. série
    1:1
    Také Jesper Bratt odpovídá gólem. Svou kličku dotáhl do zdárného konce.
    Logan COUTURE

1. série
    1:0
    Logan Couture našel mezírku mezi betony hostujícího gólmana. Perfektně proměněný nájezd.

Samostatné nájezdy začínají.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 25. Balcers (M. Ferraro, B. Burns), 45. Dahlén (B. Burns, N. Merkley) – 37. Graves (N. Hischier, M. McLeod), 58. Kuokkanen (Vesey, Colton White), rozh. náj. Severson