Slavia – Sparta 3:1 (kon.) | Olympik Mělník – Interobal Plzeň 0:0 (odl.)
SK Slavia Praha
3:1 (1:1)
Sparta Praha
Úterý 09.11.2021, 17:10 • SH Eden • 1. Futsal liga • 4. kolo

První pražské derby v této sezoně končí. Slavia dokázala ve druhém poločase přetlačit hosty ze Sparty po brankách Davida Jošta a Igora Leovského a raduje se z výhry. (18:40:05)

40
    Sparta na závěr vyzkouší power-play. Do žlutého brankářského dresu se převlékl Azem Brahimi!

Oddechový čas pro hosty.

40
    Daniel sice na malou chvíli ztratil míč na polovině hřiště. Následně ho ale hostující Neves poslal za pomezní čáru.

39
    Pěkná přímočárá akce Slavie. David Jošt jen o malý kousek minul branku Cristiana. Slavia dohrává utkání ve velké pohodě.

38
    Velice dobrou práci pro Slavii nyní odvedl Jan Křemen, který vybojoval rozehrání na útočné polovině po zásahu Nevese.
    37. Igor LEOVSKI - 3:1

37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a odskakují do dvoubrankového vedení. Pro IGORA LEOVSKÉHO již nebyl velký problém dostat míč do branky – 3:1. Asistence: Matúš Ševčík.

36
    Následně se řešil problém, jelikož po nárazu Jošta do stolku vypadla časomíra. Tento problém už je vyřešen a může se pokračovat ve hře.
    36. Hostující Carlinhos strčil Jošta na stůl časoměřičů a dostal za svůj zákrok červenou kartu.

36
    Tak tohle se hostujícímu futsalistovi příliš nepodařilo. CARLINHOS u postranní čáry tvrdě dohrál Davida Jošta, který spadl na stolek časoměřičů a obdržel červenou kartu. Následně nescházelo mnoho, aby se oba celky do sebe pustily.

35
    Neves nedokázal zpracovat balon na útočné polovině. Slavia opět bude moct rozehrávat od postranní čáry.

34
    Slavia kombinuje na polovině hřiště a nepouští Spartu k míči. Až delší nákop z futsalky Vaktora sebral hlavou Tarik Lukšija. Domácí se museli stáhnout do nízkého bloku.

33
    Na hranici nedovoleného zákroku se teď pohyboval také Daniel, který poslal k zemi Azema Brahimiho. Tentokrát ale píšťalka sudího Nešněry zůstala němá.

32
    Další pěkná akce Slavie. Záruba předal míč Joštovi, který se pěkně uvolnil přes Brahimiho. Následně mohl zakončovat Daniel, který ale netrefil branku hostujícího celku.
    30. David JOŠT - 2:1

30
    Domácí celek se dostává podruhé v zápase do vedení. DAVID JOŠT byl na palubovce necelou minutu. V předbrankovém prostoru se ale zorientoval ideálně a rozvlnil síť za Cristianem – 2:1. Asistence: Radim Záruba.

30
    Slavia se trochu nesmyslně dopustila dalších dvou akumulovaných faulů a už je na čtyřech faulech ve druhém poločase. Sparta zatím na nule.

Martin Kamenik

Branky: 4. Sláma (Vaktor), 30. Jošt (Záruba), 37. Leovski (Ševčík) – 10. Brahimi (Felipe)

Karty:   20. Frič (SLA)   36. Carlinhos (SPA)

SK Slavia Praha: Karpiak (Vondráček) – Křemen, Daniel, Záruba, Homola (C) – Brychta, Habart, Vaktor, Jošt, Leovski, Ševčík, Sláma, Hrdina
    Sparta Praha: Cristiano (Mykytjuk) – Brahimi (C), Křivánek, Neves, Bernardino – Formánek, Plánička, Lukšija, Felipe, Hora, Carlinhos

Rozhodčí: Nešněra, Řeháček – Milner