30:28 (14:15)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Pátek 12.11.2021, 19:15Chance Extraliga mužů • 10. kolo

TJ Cement Hranice – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:28 (14:15)
    Nejvíce branek: Piwko 10/4, Zbránek 7, Pinkas 4 – Petrovský 8/2, Chudoba 5, Choleva 5. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 6:3. (20:47:40)

Tak je to jasné! Zápas je za námi a Hranice získávají po devíti zápasech první dva body do tabulky! Vstup do druhého poločasu nebyl špatný ze strany hostů, ti se pak několikrát dostali do vedení, ale koncovka zápasu jim opět nesedla. Posledních pět minut začali zase ztrácet, stejně jako v předchozích několika zápasech a nakonec prohrávají o dvě branky.

Konec zápasu. (30:28)
    60
    Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko). (30:28)
    60
    Mathias Choleva se dostal do dobré pozice na pravé straně a okamžitě pálil. Snížil a ještě vykřesal šanci na body. (29:28)

60
    Hosté si berou oddechový čas. Opět se jim nedaří závěr zápasu a nyní jsou už od bodového zisku daleko. (29:27)

60
    Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož). (29:27)
    59
    Luděk Piwko tentokrát poslal míč mezi nohy hostujícího gólmana a posílá Hranice minutu před koncem do vedení o dvě branky. (29:27)
    58
    Na sedmičku se tentokrát do branky postavil Cáb. Luděk Piwko ale i jeho dokázal propálit. Míč vyslal do středu pod víko. (28:27)

58
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář). (27:27)
    57
    Vojtěch Petrovský už při signalizované pasivitě na středu nadskočil nad obranu a parádně vyslal míč do pravého vinglu. (27:27)
    56
    Jan Zbránek pálil z levé strany tvrdě pod víko a opět okamžitě posílá Hranice do vedení. Tohle bude ještě drama. (27:26)
    55
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba). (26:26)
    55
    Luděk Piwko nakonec proměnil sedmimetrový hod, přestože si na míč brankář hostů sáhl. Dorovnává tak Petrovského v brankách, na kontě jich má sedm. (26:25)

54
    Jaroslav Hudeček si bere oddechový čas. (25:25)
    53
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (25:25)
    53
    David Lefan poslal velmi dlouhý míč z levé strany a s velkým štěstím následně popálil vše, co mu stálo v cestě. (25:24)
    53
    Zase máme srovnáno! Jakub Ondrušík šel do samostatného úniku po hranické ztrátě a jednoduše ho proměnil. (24:24)