Písek – KPR Ruch 36:30 (kon.) | Kynžvart – Hodonín 39:29 (kon.) | Olomouc – Zlín 24:24 (kon.)
DHK Zora Olomouc
24:24 (13:12)
Handball PSG Zlín
Sobota 13.11.2021, 17:30MOL liga žen • 11. kolo

Olomouc se rozešla smírně se Zlínem po remíze 24:24. Druhý poločas lépe vyšel Zlínu, který dokázal otočit nepříznivé skóre a v poslední minutě ještě vedl o jednu branku, Kapsová zachránila Olomouci bod, když skórovala z poslední akce Olomouce. (19:05:47)

Konec zápasu. (24:24)

59
    Zlín nedokázal dohrát poslední útok, i tak můžou být hostující hráčky spokojené, jelikož dokázaly favorita potrápit a odvést si z Hané bod za remízu 24:24. (24:24)

59
    Do konce zápasu zbývá necelá půlminuta. (24:24)

59
    Kapsová si našla volné místo ve zlínské obraně a vyrovnává v poslední minutě. (24:24)

59
    Olomouc branku v přesilovce nedává, Zlín může odskočit o dvě branky. (23:24)

58
    Zlín dokázal dohrát svoji kombinaci do brankového vyústění. (23:24)

57
    Sovová je dnes ze sedmiček neomylná. (23:23)

57
    Síly se na hřišti srovnají, rozhodčí vylučují hostující hráčku, navíc Olomouc bude zahrávat sedmičku. (22:23)

56
    Zlín akci dohrál do levého křídla, které dalo branku. (22:23)

56
    Rozhodčí vylučují Kuxovou na dvě minuty. (22:22)

55
    Jenže se dopustily přestupku proti pravidlům a rozhodčí jim berou míč. (22:22)

54
    Nyní dobře zasáhl olomoucká brankářka a její kolegyně mohou poslat Olomouc do vedení. (22:22)

52
    Na konci 52. minuty se Olomoučanky prosazují a je vyrovnáno. (22:22)

52
    Sovová ze sedmičky se prosazuje znovu vede Zlín jen o branku. (20:21)

51
    Polomíková se prosadila z prostoru pivota. (19:21)

50
    Olomouc snižuje na rozdíl jedné branky po pěkné kombinaci. (19:20)

48
    Zlín má před sebou posledních dvanáct minut, kdy může obrat favorita o body. (18:20)