Dubnica – Petržalka 1:2 (kon.) | Bardejov – Púchov 2:0 (kon.) | Žilina B – KFC Komárno 1:1 (kon.)
MŠK Žilina B
1:1 (0:1)
KFC Komárno
sk Sobota 13.11.2021, 13:00 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 17. kolo

Po zmene strán sme videli hru na jednu bránu, Žilina zatlačila svojho súpera, domáci sa dočkali vyrovnania v 58.minúte, kedy sa presadil Iľko. Hostia v druhom polčase prakticky nič neukázali, paradoxne pred koncom zápasu nastrelil brvno domácej brány kapitán Komárna Domonkos. Žilina nakoniec remizovala s Komárnom 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (14:53:51)

90+4

90+3
    Komárno drží loptu v závere nadstaveného času na polovici Žiliny.

90+2
    Tibor Slebodník neudržal loptu na hracej ploche, autové vhadzovanie pre domáci tím.

90+1
    Akcia domácich sa neujala, nasleduje odkop od brány Miloslava Brédu.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase tri minúty.

89
    V závere zápasu vrhajú domáci hráči všetky sily do ofenzívy.

88
    Hra je prerušená, domáci kapitán Adam Kopas ostáva ležať na hracej ploche.

87
    Ganbayar Ganbold bol zatiahnutý za dres, Adam Kopas obišiel bez žltej karty. Štandardka pre Komárno na polovici Žiliny. Kapitán hostí Kristóf Domonkos napálil loptu spoza šestnástky do brvna!

86
    Tlak Žiliny sa v záverečných minútach zápasu pochopiteľne stupňuje, domáci futbalisti chcú získať tri body.

85
    Richmond Owusu sa predral po ľavom krídle, jeho center do šestnástky odvratila hosťujúca obrana.

84
    Na druhej strane prichádza faul na Lukáša Jánošíka, štandardka pre Žilinu.

83
    Striedajúci Jozef Pastorek bol tvrdo zastavený na vlastnej polovici ihriska, lopta pre Komárno.

82
    Po rýchlej akcii zakončuje z vnútra šestnástky nepresne Lukáš Jánošík, odkop od brány Komárna.

81
    Ganbold stráca loptu na polovici Žiliny, domáci vyrážajú do rýchleho protiútoku.

80
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Varga, prichádza Pastorek.
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Bayemi, prichádza Abrahám.

79
    Ojedinelá akcia hostí v druhom polčase, center z pravej strany chytil bez problémov Petráš.