Tampa – Florida 3:2 (po pr.) | Columbus – NY Rangers 3:5 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:5 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Ottawa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Detroit – Montreal 3:2 (po pr.)
Carolina – St. Louis 3:2 (kon.) | Nashville – Arizona 4:1 (kon.) | Dallas – Philadelphia 5:2 (kon.)
Colorado – San Jose 6:2 (kon.) | Vegas – Vancouver 7:4 (kon.) | Seattle – Minnesota 2:4 (kon.)
Ottawa – Calgary 0:4 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 14.11.2021, 01:15 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (03:49:21)

3. Carl Grundström (LAK) – 1+0

Je za námi utkání mezi Winnipegem a Los Angeles. Na tento zápas budou lépe vzpomínat domácí, kteří si po výhře 3:2 po prodloužení připisují další dva body do tabulky. Vedení se ujali ve 2. minutě, kdy se prosadil Kyle Connor. V 5. minutě ale vyrovnal Carl Grundström a ve druhé periodě překlopil průběžný stav na stranu Králů Brenden Lemieux. Necelých sedm minut před koncem základní hrací doby srovnal v oslabení Dylan DeMelo, takže se šlo do prodloužení, které po dvaatřiceti vteřinách rozhodl Mark Scheifele.

60:32 Mark SCHEIFELE - 3:2

60:32
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Po dvaatřiceti sekundách v prodloužení je rozhodnuto! Nikolaj Ehlers zavezl puk do útočného pásma, kde jej posléze nabídl na hůl MARKA SCHEIFELEHO. Útočník Jets vypálil bez přípravy naprosto přesně do horních pater brány. Vítězná série Los Angeles končí! 3:2 po prodloužení. Asistence: Nikolaj Ehlers.

60:12
    Na začátku prodloužení chtěl zahrozit Scheifele, jehož zakončení ale moc důrazné nebylo.

60:01

Ve třetí třetině se domácí postarali o vyrovnání ve vlastním oslabení, když se trefil obránce Dylan DeMelo. Za stavu 2:2 jdeme tedy do prodloužení!

Střely na branku po 3. třetině: 21 – 28

60:00

59:33
    Rozhodnout mohl střelou od modré čáry Neal Pionk, ale Petersen tento pokus viděl.

59:02
    V plném proudu už nám probíhá poslední minuta základní hrací doby. Hraje se ve středním pásmu.

58:26
    Svečnikov zabojoval u mantinelu. Mikey Anderson jej ale k přihrávce na brankoviště nepustil.

57:56
    Hellebuyck svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Vpřed se tak žene Josh Morrissey.

57:28
    Blake Lizotte dobře pracoval na brankovišti soupeře. Odražený kotouč ale mezi tři tyče neposlal.

56:42
    Ránu Logana Stanleyho od modré čáry Petersen vůbec neviděl. Šel do rozkleku, přičemž měl velké štěstí, že jej kotouč trefil.

55:58
    Do konce třetí třetiny už zbývají pouze čtyři minuty. Je pravděpodobné, že dnes uvidíme prodloužení.

55:19
    Edler založil útočnou akci, ve které pokračoval s kotoučem na hokejce Anže Kopitar. Slovinský útočník se ale k zakončení mezi třemi hráči soupeřova celku nedostal.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 2. Connor (Stanley, Dubois), 54. DeMelo (Copp, Stanley), 61. Scheifele (Ehlers) – 5. Grundström (T. Moore), 35. B. Lemieux (B. Lizotte, O. Määttä)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – N. Schmidt, Morrissey (A), Pionk, Dillon, DeMelo, Stanley – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Harkins, Lowry, Copp – Vesalainen, Riley Nash, Toninato.
    Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – M. Roy, Edler, Clague, O. Määttä, M. Anderson, Björnfot – D. Brown (A), Kopitar (C), A. Kempe – Iafallo (A), Danault, Athanasiou – T. Moore, Kupari, Grundström – Kaliyev, B. Lizotte, B. Lemieux.

Rozhodčí: Furlatt, Syvret – Cormier, Knorr

Diváci: 13 776