Jihlava – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:1 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:3 (kon.)
Kadaň – Přerov 0:5 (kont.) | Šumperk – Vrchlabí 5:1 (kon.) | Kolín – Litoměřice 6:1 (kon.)
Frýdek-M. – Třebíč 2:3 (0:1 po s.n.) | Ústí n/L – Prostějov 2:5 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 15.11.2021, 17:30Chance liga • 20. kolo
    58:10 Adam KLAPKA - 3:1

58:10
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Ve středním pásmu příkladně zabojoval Wiencek, který zastavil hostující přihrávku. Puku se chopil ADAM KLAPKA, který ze středního pásma trefil odkrytou branku. Asistence: Petr Wiencek.
    54:09 Sebastian ČEDERLE - 2:1

54:09
    Domácí se necelých šest minut před koncem ujímají vedení. Žůrkovu střelu od modré čáry tečoval mimo Málkův dosah SEBASTIAN ČEDERLE. Asistence: Jakub Žůrek.
    25:33 Jaroslav BROŽ - 1:1

25:33
    Slavia právě vstřelila branku!
    I když byli v úvodu druhé třetiny domácí hráči jednoznačně lepším týmem, hosté snad ze druhé střely na branku vyrovnávají. Na pravém křídle se chopil kotouče JAROSLAV BROŽ, který střelou z ostrého úhlu překvapil brankáře Pavelku. Asistence: Lukáš Žejdl, Radek Havel.
    11:43 Antonín DUŠEK - 1:0

11:43
    Na pravém křídle se otevřel volný prostor před ANTONÍNEM DUŠKEM, kterého našel přesnou přihrávkou Rychlovský. Jeden z nejzkušenějších domácích hráčů poté pokořil Málka dělovkou na vzdálenější tyčku. Asistence: Jakub Rychlovský.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 12. Dušek (Rychlovský), 55. Čederle (Žůrek), 59. Klapka (Wiencek) – 26. Jaroslav Brož (Žejdl, R. Havel)

HC Benátky nad Jizerou: J. Pavelka (Žajdlík) – Štibingr, Aubrecht, Kunst, Žůrek, Bukač, Hampl, Patzelt – Rychlovský, Dušek, Daniel Špaček – Klapka, J. Šír, A. Dlouhý – Pabiška, Čederle, Wiencek – Křepelka, Kalaj, E. Čermák.
    HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Zelingr, R. Havel, Veber, Daniel Krejčí, Mikuláš Hovorka, Hejda, T. Duda – Jaroslav Brož, Žejdl, Poletín – V. Bílek, T. Knotek, P. Machač – D. Petrov, Kern, J. Doležal – Š. Slavíček, T. Pšenička, Šteiner.

Rozhodčí: Valenta, Wagner – Beneš, Štofa