N.Novgorod – Ufa 0:2 (kon.) | Soči – Barys 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Kazaň 0:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Ak Bars Kazaň
Úterý 16.11.2021, 17:30 • Dvorec Megasport, Moskva • KHL

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (SPM) – 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 18:36 (19:59:50)

Statistiky zápasu

Střely na branku 34-18
    Trestné minuty 8-12
    Hity 11-12
    Vhazování 35-29

Skončilo utkání mezi týmy Spartak Moskva a Ak Bars Kazaň. Celý zápas rozhodla branka z 15. minuty, kterou vstřelil hostující Nikita Dyňak. Oba celky měly velké množství přesilovek, ale žádná se neujala. Obecně zakončení obou týmů bylo dnes tristní, a tak není překvapením, že v zápase padla právě jen jedna branka. 0:1.

59:20
    Emil Pettersson byl nyní ve velké šance, když se k němu do mezikruží puk odrazil, ale domácí útočník nezakončil ideálně!

58:50
    Hosté vyhráli buly a zvládli ihned po něm kotouč odpálit do bezpečí.

58:38
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Nikita Ljamkin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

58:14
    Domácí to zkoušejí s šesti hráči v poli!

58:14
    Oddechový čas pro domácí.

58:07
    Kotouč se po souboji ve středním pásmu dostal za plexisklo, a tak se po přerušení bude vhazovat právě ve středním pásmu.

57:25

57:04
    Emil Pettersson opět hledal Jakea Virtanena, ale pas na něj byl zblokován. Kotouč je ve střední třetině.

56:29
    Dělovku Jakea Virtanena dokázal Timur Biljalov vyrazit před sebe a poté jeden z hostů kotouč odpálil do bezpečí.

55:50
    Zakončení Alexandra Chochlačova z pravého kruhu skončilo jen u Timura Biljalova.

55:25
    Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Michail Gluchov – 2 min., podrážení).

55:00
    Po chybě Danise Zaripova se domácí dostali do přečíslení čtyř proti dvěma, ale ani tohle hokejisté Spartaku nevyřešili vůbec dobře.

54:25
    Hosté opět jen přejeli červenou čáru a dostali kotouč za bránu Alexeje Krasikova.

53:37
    Hosté už se dostali do situace, že jen dostávají kotouče daleko od své brány. Do zakončení se v posledních minutách mockrát nedostali a ani se o to moc nepokoušeli.