BO Ostrava – UK Kings Prague 3:5 (kon.)
BO Ostrava Vítkovice Steel
3:5 (2:1, 0:2, 1:2)
UK Kings Prague
Úterý 16.11.2021, 18:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava-Poruba • Univerzitní liga ledního hokeje • 11. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a budu se na vás těšit u dalších textových přenosů.

Přeji pěkný zbytek úterního večera. (20:39:09)

Je za námi utkání, které zprvu vypadalo lépe pro ostravský celek. Jako první otevřel stav utkání Vojtěch Šěvěček, aby za pár minut na něj navázal i Marek Kovalski. V první třetině padla ještě jedna branka, a to do sítě domácích. Stav zápasu snížil Jan Škoda. V druhé třetině padly góly dva. Nejprve vyrovnal Daniel Piskáč a na něho za pár minut navázal Vitkor Martínek, který tak otočil stav utkání. V třetí tercii byly k vidění opět tři branky. Na dvoubrankový rozdíl upravil David Rudolph. Ve 46. minutě to bylo pro domácí ještě horší. Na 2:5 navýšil Oliver Glitta. Poslední slovo stejně ale měli domácí hokejisté. Třetí branku ostravského celku vsítil Dominik Pawliczek.

59:55
    Ještě se píská icing domácích.

59:45
    Kotouč je ale až v obranném pásmu a je jasné, kdo dnes vyhraje České derby!

59:30
    Ostrava v šesti.

59:13
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel (Jakub Baca – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu UK Hockey Prague (Viktor Martínek – 2 min., hrubost).

59:13
    Velká bitka za domácí brankou. Domácí Baca proti Martinkovi z ní odchází jako vítěz.

58:45
    Ostrava v plném počtu.

58:24
    Domácí branka je posunuta a bude se vhazovat opět před Šindelkou.

57:43
    Praha zakládá protiútok až z vlastní třetiny a vytváří si tlak před Šindelkou.

57:15
    Kotouč se nachází ve středním pásmu a domácí můžou střídat.

56:45
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel (Daniel Szturc – 2 min., podrážení).

56:39

56:11
    Pražané zavezli kotouč zpět do útoku a točí čtveřici domácích.

55:38
    Hudec posílá kotouč přes všechny čáry, BO se osvobozuje.

55:25
    Karlovka se usazuje a po střele Valesa se přerušuje hra.

54:48
    Ostravané vyhráli vhazování a vyhodili kotouč mimo své území.

54:39
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel (Vojtěch Šěvěčěk – 2 min., hrubost).

Patrik Rošič

Branky a nahrávky: 14. Šěvěčěk (Gelnar, Adamczyk), 18. Kovalski (Sysala, Gelnar), 52. Pawliczek (Béreš) – 20. Škoda (Dlabola, Martínek), 24. Piskač (Čmejla, Jindra), 29. Martínek (Škoda), 44. Rudolph (Síla), 46. Glitta (Velas, Síla)

BO Ostrava Vítkovice Steel: Šindelka (Morys) – Ševěček, Baca, Szturc, Janiczek, Dvořák, Smička, Admaczyk, Gřesík – Pawliczek, Sysala (C), Bernát, Fejko, Moravčík, Kosina, Hudec, Gola, Béreš, Kovalski (A), Gelnar, Kovařík
    UK Kings Prague: Baloun (Novák) – Chládek, Kopenec, Dlabola, Klinger (C), Vávra, Piskač – Síla, Martínek, Glitta, Škoda, Čmejla, Halberštát, Velas, Bečka, Jindra, Rudolph

Rozhodčí: Rapák – Rychlý, Kořistka