K. Vary – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Sparta – Slavia 5:2 (kon.) | Liberec – Motor ČB 4:3 (po pr.)
Vítkovice – Třinec 1:5 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:0 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 1:3 (kon.)
Olomouc – Havířov 4:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 7:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 0:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
HC Litvínov
Středa 17.11.2021, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

Konec zápasu. (15:15:42)

59:25
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A risk se nevyplácí, jelikož kombinaci Energie přerušil TIM DANIELČÁK, který přispěchal do útočného pásma sám a bez problému skóre upravuje. Asistence: David Skuhrovec a Ondřej Postl.

59:12
    Domácí riskují v šesti!

58:46
    Hosté si utvořili tlak a domácím se čas rychle krátí.

57:38

57:25
    Hosté poprvé v utkání vedou! DAVID SKUHROVEC dobře schoval střelu za obráncem a střelu k tyči se stává litvínovským hrdinou. Asistence: Jan Vopat.

56:46
    Krajčíkův pokus zpoza kruhů prošel těsně vedle tyče.

56:01
    Samuel Šmajda (KVA) srazil k zemi velmi tvrdě Ondřeje Baláže a karlovarský útočník si vykoledoval trest pěti minut za vražení na mantinel a navíc si dnes už nezahraje. Trest odpyká Petr Zolnaj.

55:38
    Oddechový čas pro domácí.

55:38
    Jakub Kroupa (LIT) si při bránění počínal nedovoleně a odpyká si za to dvě minuty.

54:50
    Šmajda přihrál v předbrankovém prostoru připravenému Bulkovu, toho o kotouč připravili obránci ještě než stihl vystřelit.

54:28
    Kroupovo nahození od modré Bočan v klidu lapil do své lapačky.

53:33
    Slavík hledal volného Fišera, přihrávku zablokovali obránci.

52:49
    Hosté se usadili v útočné třetině a chtějí urvat vedení.

51:17
    Je opět srovnáno. V přesilovkovém nátlaku vypadla Bočanovi jedna střela a litvínovští nájezdnici nakonec do sítě protlačili zásluhou DAVIDA SKUHROVCE. Bočan sice reklamoval nedovolené bránění, sudí branku ale uznali. Asistence: Ondřej Baláž a Jan Vopat.

51:01
    Se Slavíkovou tvrdou střelou z kruhů si Bočan poradil.

50:42
    Jan Ekrt (KVA) inkasuje dvě trestné minuty za hákování.

50:17
    Domácí se příliš horlivě chtěli dostat do útočné třetiny a je odpískáno postavení mimo hru.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 8. Adámek (Vogel), 33. Seidler, 42. Adámek – 34. Danielčák, 38. Vopat (Skuhrovec), 52. Skuhrovec (Baláž, Vopat), 58. Skuhrovec (Vopat), 60. Danielčák (Skuhrovec, Postl)

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Dybal) – Benda (A), Krajčík, Bulka, Vogel, Pohanka, Dorot, Blengino – Adámek (C), Sapoušek, Ekrt, Kupčo, Rymon (A), Šmajda, Botoš, Seidler, Zolnaj
    HC Litvínov: Čermák (Zelenka) – Hocelík, Háva, Kroupa, Kadár, Kuchař, Hák, Baláž – Skuhrovec, Slavík (A), Stehlík (C), Špaček, Vopat, Danielčák, Dej, Postl, Fišer, Beran

Rozhodčí: Svoboda – Gerát, Malý